Teraz o sprzęt firmy CentroClima zadba Hilti Polska. Powodem współpracy jest dynamiczny rozwój firmy, który wymaga ciągłych ulepszeń. Narzędzia dostarczane przez Hilti w usłudze Zarządzania Flotą, usprawnią pracę specjalistów oraz zoptymalizują koszty związane z eksploatacją sprzętu. Partnerstwo tych dwóch firm to gwarancja niezawodności i nowatorskich rozwiązań.

CentroClima rozpoczęła współpracę z Hilti Polska

Z początkiem roku CentroClima nawiązała współpracę z międzynarodowym producentem narzędzi budowlanych Hilti. Kompleksowa obsługa i dopasowana do profilu firmy usługa Zarządzania Flotą to gwarancja komfortu pracy i wysokiej sprawności sprzętu. Wszystko to oznacza, że Hilti zadba nie tylko o dostarczanie narzędzi, ale również o ich stan techniczny, regularne przeglądy, sprawność oraz wydajność. Specyfikacja techniczna każdej inwestycji jest inna – to zwiększa zapotrzebowanie na różnorodne rozwiązania technologiczne, aby zrealizować ją solidnie i zgodnie z harmonogramem.

Niezawodny sprzęt to podstawa do bezpiecznego i efektywnego montażu instalacji HVAC.  Współpraca firm to odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed branżą budowlaną – dysponowanie czasem i materiałami, optymalizacją kosztów i zarządzania zespołem fachowców, którzy do swojej dyspozycji mają nie tylko umiejętności, ale i nowoczesne narzędzia. Nowoczesne rozwiązania i szybki serwis na terenie całego kraju usprawnią pracę specjalistów i zwiększą jej efektywność. Z roku na rok firma CentroClima realizuje coraz więcej projektów i optymalizacja tych parametrów jest kluczowa.

 

Dowiedz się więcej