Podczas organizowanej już po raz 16. Gali Builder Awards, firma CentroClima otrzymała nagrodę Budowlanej Firmy Roku za swój wkład w rozwój polskiej branży budowlanej.

CentroClima budowlaną firmą roku!

Sukces firmy to przede wszystkim zasługa zespołu specjalistów, który nieprzerwanie od ponad 10 lat kreuje profesjonalny wizerunek marki. Prezes firmy, Dawid Kozyra, został uhonorowany tytułem Osobowości Branży za skuteczne poszerzanie potencjału swoich pracowników oraz efektywne zarządzanie, praktykując tym samym istotne inicjatywy dla rozwoju budownictwa.

Konkurs gromadzi najważniejszych przedstawicieli ze sfery budowlanej: wykonawców, deweloperów, projektantów, producentów i dystrybutorów rozwiązań. Wyróżnienia przyznaje Kapituła składająca się z Redakcji miesięcznika, Rady Naukowej oraz Programowej. Celem Komisji jest wyróżnienie firm oraz osób działających na polskim rynku budowlanym, którzy w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju branży, ale również wyznaczają kierunki i trendy, stanowiąc wzór do naśladowania.

Builder Awards to prestiżowe wydarzenie organizowane w Złotych Tarasach w Warszawie. W trakcie Gali przyznawanych jest wiele nagród, które w szczególny sposób podkreślają zasługi tych, którzy przyczyniają się do prężnego rozwoju segmentu budownictwa w Polsce. Laureaci otrzymują wyróżnienia w czterech kategoriach: Laury Buildera, statuetki Polskiego Herkulesa, Budowlanej Firmy Roku oraz Osobowości Branży.

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: CentroClima