Centrala wentylacyjna KOMFOVENT VERSO Pro 2 od VENTIA została zwycięzcą w kategorii Wentylacja w konkursie na Najciekawszy Produkt 2020r., organizowanym przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja podczas targów Forum Wentylacja 2020

oroczne targi Forum Wentylacja to największe wydarzenie tego typu dla branży HVAC w Polsce. W trakcie 2 dni są odwiedzane przez kilka tysięcy osób – w większości specjalistów, wykonawców, projektantów i inne osoby związane z branżą wentylacyjną i klimatyzacyjną. 

Centrala wentylacyjna KOMFOVENT VERSO Pro 2

 

Jednym z kluczowych elementów targów jest organizowany przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja Konkurs na Najciekawszy Produkt. Wybór następuje bezpośrednio poprzez głosowanie odwiedzających Forum w 2 kategoriach – Wentylacja i Klimatyzacja. W roku 2020 Najciekawszym Produktem w kategorii Wentylacja została nowość od VENTIA - Centrala wentylacyjna Komfovent VERSO Pro 2. 

Pro 2

Jednym z kluczowych elementów targów jest organizowany przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja Konkurs na Najciekawszy Produkt. Wybór następuje bezpośrednio poprzez głosowanie odwiedzających Forum w 2 kategoriach – Wentylacja i Klimatyzacja.  W roku 2020 Najciekawszym Produktem w kategorii Wentylacja została nowość od VENTIA - Centrala wentylacyjna Komfovent VERSO Pro 2.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i głosującym na nasze urządzenie serdecznie dziękujemy.Więcej informacji na temat Najciekawszego Produktu Roku

 

Ventia