Centrala klimatyzacyjna OnyX3 Experience otrzymała właśnie atest higieniczny nadany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-Państwowy Zakład Higieny. Centrala OnyX3 Experience przeznaczona jest zarówno do ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, jak i wytwarzania ciepłej wody użytkowej w energooszczędnych budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Centrala OnyX3 Experience Frapol z atestem higienicznym.

To już kolejny z atestów higienicznych jakie firma Frapol uzyskała w tym roku, wcześniej były to atesty na pozostałe centrale wentylacyjne  OnyX i system Framedic.Pragniemy przypomnieć, że OnyX3 Experience to multifunkcyjna centrala, będąca innowacyjnym na rynku urządzeniem, które dzięki potrójnemu, zaawansowanemu technicznie odzyskowi ciepła, daje najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla zapewnienia ogrzewania, klimatyzacji oraz przygotowania ciepłej wody a powstanie urządzenia wiąże się z potrzebą budownictwa o niemal zerowym zapotrzebowaniu na nieodnawialną energię pierwotną. Sercem urządzenia jest niezwykle innowacyjny sterownik logiczny dzięki, któremu urządzeniem można sterować z dowolnego miejsca na świecie.

 

Przypomnijmy również, że to właśnie multifunkcyjna centrala OnyX ³ Experience firmy Frapol została wyróżniona spośród 222 produktów i usług zgłoszonych do konkursu „Dobry Wzór 2016” kwalifikując się do finału konkursu.

Tym samym zostanie zaprezentowana na wystawie w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, odbywającej się w dniach 21 października – 2 grudnia 2016. Wystawa jest oceniana przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce.Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo.

 

Gratulujemy!