Już od 6 czerwca usłyszymy ryk silników gokartowych, na torach w sześciu miastach Polski. Tego dnia wystartuje pierwsza edycja zawodów kartingowych w branży wentylacyjnej organizowanych przez Brookvent Polska! Do rywalizacji staną Przedstawiciele firm z sektora stolarki okiennej.

W eliminacjach Brookvent Speed Race w: Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku, zmierzy się ze sobą ponad 100 uczestników, by wyłonić zwycięzców w Wielkim Finale w stolicy Dolnego Śląska! Będzie o co walczyć, gdyż nagroda główna to wyjazd na finał Grand Prix Formuły 1 w Budapeszcie.

 - Zdrowa rywalizacja i odrobina adrenaliny towarzyszy nam wszystkim w biznesie, który prowadzimy na co dzień. Dlaczego nie dodać do tego szczypty zabawy i sportowego zacięcia? Mamy nadzieję, że event, który początkujemy w tym roku, trwale zakorzeni się w kalendarzu naszych Partnerów biznesowych w kolejnych latach - mówi Tomasz Kowalski, Wiceprezes Brookvent Polska. 

- Wszystkim Uczestnikom życzymy powodzenia. Do zobaczenia na mecie! - dodaje Tomasz Matuszak, Kierownik Działu Wentylacja Okienna. 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: Brookvent Polska