Chcąc zaspokoić potrzeby swoich Klientów, firma Brookvent Polska uruchomiła kolejne, stacjonarne biuro handlowe – tym razem w Warszawie.

Brookvent otwiera biuro w Warszawie

Dzięki nowej lokalizacji, Klienci z centralnej Polski zyskają jeszcze lepszą dostępność produktów z zakresu wentylacji okiennej i mechanicznej, znajdującej się w ofercie firmy. Warszawski oddział posiada efektywny showroom, gdzie można obejrzeć sztandarowe produkty firmy oraz wygodną przestrzeń zaprojektowaną jako miejsce kameralnych spotkań. Ponadto w biurze Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru kompletnych systemów wentylacyjnych.

- Jestem przekonany, ze warszawskie biuro, pozwoli na jeszcze lepsze wyeksponowanie marki Brookvent na rynku, jak i produktów znajdującej się w naszej ofercie.  Pracujemy profesjonalnie, jestem pewien, że nowa lokalizacja w pełni odzwierciedla ten fakt i pokazuje zaangażowanie, z jakim realizujemy swoje plany. - mówi Tomasz Kowalski, Wiceprezes Zarządu.  Brookvent Polska od 2010 r. rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie dzięki licznym, terenowym przedstawicielstwom, jest obecna we wszystkich rejonach Polski, a jej oferta produktowa stale rośnie.

Nowy oddział BROOKVENT POLSKA:
Ul. Jana Kazimierza 57a, lokal U
301-267 Warszawa 

 

Dowiedz sie więcej

 

Źródło: BROOKVENT POLSKA