16 kwietnia 2014 r. firma Klingenburg International wzięła udział w XIII Konferencji Naukowo-Technicznej organizowanej przez kwartalnik „Ważenie, Dozowanie, Pakowanie”.

„Automatyzacja  i systemy pakujące w przemyśle” - konferencja 2014 r.
Tematem tegorocznej konferencji było „Automatyzacja i systemy pakujące w przemyśle 2014”. Zautomatyzowane systemy pakujące, ważące, znakujące, wizyjne, monitoryzujące, jak również zagadnienia związane z nowoczesnymi rozwiązaniami dla optymalizacji procesów produkcji i ich zastosowaniem w przemyśle były tematyką wystąpień uczestników z cenionych i znanych firm. Miejscem spotkania był Kompleks Gastronomiczno-Hotelarski „Górski” w Proszeniu w gminie Wolbórz.

Stoisko firmy Klingenburg International, na którym zaprezentowaliśmy produkty linii UVC TECHNOLOGY, cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji.

Kwartalnik techniczno-informacyjny „Ważenie, Dozowanie, Pakowanie” jest czasopismem wydawanym z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania.