Firma Klima-Therm uruchomiła szóstą edycję Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat” z hasłem przewodnim „Asia Dream”. Tym razem Autoryzowani Dystrybutorzy Fujitsu, którzy wykażą się największą aktywnością zakupową urządzeń typu Split, spełnią sen o historycznej Azji w wyprawie do Chin lub wypoczną na Wyspach Zielonego Przylądka u wybrzeży Afryki.

„ASIA DREAM” – wystartowała nowa edycja Programu Partnerskiego Fujitsu

Program „Poznaj Klimat” został stworzony z myślą o nagradzaniu wszystkich Autoryzowanych Dystrybutorów Fujitsu oraz Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS) za aktywne zakupy. Podczas szóstej edycji Programu „Poznaj Klimat”, zainaugurowanej 2 marca podczas Konferencji Dystrybutorów Fujitsu w Łochowie, premiowane będą zakupy urządzeń realizowane przez uczestników w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Punkty zgromadzone w Programie można będzie wymienić m.in. na setki atrakcyjnych nagród w e-sklepie dostępnym z poziomu platformy Poznaj-klimat.pl. W Programie Dystrybutorzy Fujitsu równolegle rywalizują o nagrody główne, którymi w bieżącej edycji będą wyprawa do Chin, w tym odkrywanie osobliwości Pekinu i Szanghaju, oraz wypoczynek na rajskich plażach Republiki Zielonego Przylądka.

- Za nami pięć edycji Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat” - pięć lat aktywnej sprzedaży urządzeń Fujitsu i emocjonujących zmagań o atrakcyjne nagrody, na czele z wyprawami marzeń do najdalszych i najbardziej egotycznych zakątków świata. Wychodzimy z przekonania, że najlepsze produkty, jakie oferuje Fujitsu, wymagają najlepszej oprawy szytej na miarę marki klasy premium  – to dlatego dostarczamy naszym Klientom najlepsze na rynku narzędzia wspierające ich sprzedaż, a tym samym budujące nasz wspólny biznes – i właśnie takim narzędziem jest Program Partnerski „Poznaj Klimat” – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych w firmie Klima-Therm odpowiedzialny za sprzedaż w kanale pośrednim.

Program Partnerski Fujitsu oparty jest na innowacyjnej platformie www umożliwiającej śledzenie indywidualnej punktacji każdego uczestnika oraz tworzącej zbiorcze rankingi. Platforma ta jest  także praktycznym narzędziem szybkiego wglądu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach oraz zapewnia szereg funkcjonalnych korzyści związanych z dostępem do dokumentów. Serwis zintegrowano m.in. z systemem rezerwacji szkoleń autoryzacyjnych.

- Platforma Poznaj-klimat.pl to koncept stworzony wewnątrz firmy i zarządzany przez nasz zespół. Jesteśmy dumni z marketingowego i funkcjonalnego efektu, co nie zmienia faktu, że platforma www jest przez nas stale rozwijana i udoskonalana dla jeszcze większego komfortu i wygody korzystania z Programu – zwraca uwagę Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm, i dodaje – Poza samym narzędziem – atutem i swoistym sercem Programu, jakim jest platforma – mam nadzieję, że proponowane nowe nagrody główne nadadzą bieżącej edycji szczególnie emocjonującego charakteru w rywalizacji o cenne punkty – trzymam za naszych uczestników kciuki i wszystkim życzę powodzenia!

Szósta Edycja Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat – Asia Dream” trwa. Z kolei już w maju i w czerwcu ‘Najlepsi z Najlepszych’ Dystrybutorów Fujitsu w 2017 roku  – Laureaci Programu „Poznaj Klimat – Made in Japan” – wybiorą się z firmą Klima-Therm w wymarzoną podróż do orientalnej Japonii oraz spędzą beztroskie wakacje all inclusive na słonecznej Sycylii.

 

www.poznaj-klimat.pl