Projektanci marki Purmo znów podnoszą poprzeczkę w świecie designerskich grzejników, wprowadzając do oferty efektowny model Arran. Portfolio marki obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecie obecności na polskim rynku.

Nowy grzejnik Purmo swoją nazwę otrzymał nie bez powodu. Arran to jedna z najpiękniejszych szkockich wysp. Nowość jest propozycją dla osób, które cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i wyszukane wzornictwo. Arran to pionowy grzejnik, wyróżniający się idealnie płaską płytą frontową o zaokrąglonych narożnikach i wąskiej ramie okalającej. Minimalistyczna forma zapewnia wizualną lekkość konstrukcji oraz powoduje, że model świetnie sprawdzi się w roli wyjątkowej ozdoby wnętrza. Walory estetyczne urządzenia można podkreślić za pomocą odpowiednio dobranego koloru z palety RAL lub koloru specjalnego, osiągając w ten sposób znakomite rezultaty aranżacyjne.

Innym atutem grzejnika Purmo jest brak wewnętrznych elementów konwekcyjnych, co przekłada się znacznie na większy udział promieniowania w przekazywaniu ciepła. Konsekwencją tego jest gwarancja wyjątkowo korzystnego klimatu w ogrzewanym pomieszczeniu. Dodatkowo emisja ciepła na drodze promieniowania ogranicza cyrkulację powietrza i unoszenie się kurzu, dzięki czemu grzejnik ten jest bardzo przyjazny alergikom.

Urządzenia Arran podnosi komfort użytkowania pomieszczeń w domu. Dobrze sprawdzi się jako wydajne źródło ciepła w salonie, kuchni czy też przedpokoju. Dodatkowo, możliwe jest wyposażenie grzejnika w wieszaki w postaci poprzecznych drążków, które ułatwią suszenie ręczników i wilgotnych elementów garderoby. Drążki te dostępne są w wersji otwartej i zamkniętej, a ponadto można je zamówić w wielu wariantach kolorystycznych.

Nowy model dekoracyjny Purmo dostępny jest w długości 514mm oraz w dwóch wysokościach: 1430 i 1730mm. Najwyższa jakość wykonania Arrana potwierdzona jest 10-letnim okresem gwarancji. Dowiedz się więcej