Z początkiem wiosny firma CentroClima nawiązała współpracę z firmą Air Aroma – liderem na rynku aromatyzacji. Nowa usługa jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, chcących poprawić jakość powietrza i zapachu w swoim domu, jak i właścicieli obiektów komercyjnych – banków, hoteli, klubów fitness, klinik, sklepów oraz wielu innych.

Aromatyzacja – nowość w ofercie CentroClima

Efektem Prousta nazywa się skojarzenie miedzy zapachami a wspomnieniami. Dzięki niemu montaż urządzeń firmy Air Aroma zapewnia w obiektach komercyjnych uczucie świeżości i luksusu, a przy tym zwiększa poczucie identyfikacji z daną marką. Odpowiednio dobrany do miejsca jego przeznaczenia zapach, poprawi samopoczucie naszych pracowników w biurze, zmniejszy stres np. w gabinecie dentystycznym, wzbudzi większe zaufanie w klientach banku lub poprawi jakość powietrza w naszym domu. 

Szeroka gama zapachów pozwoli dopasować najbardziej skuteczne i optymalne rozwiązanie dla każdego klienta. Designerskie i minimalistyczne urządzenia mają elegancki wygląd, przez co świetnie wpasują się w różnorodne wnętrza – zarówno nowoczesne, jak i te bardziej klasyczne. Aromatyzery podłącza się do nowej bądź już istniejącej instalacji HVAC. Takie rozwiązanie zagwarantuje równomierne oraz płynne rozchodzenie się zapachu po wszystkich pomieszczeniach.

 

Dowiedz się więcej