Po testach technologicznych i uzyskaniu wszystkich niezbędnych certyfikatów, VBW Engineering wprowadza możliwość korzystania z oprogramowania Revit 3D. Revit to aplikacja typu BIM, która oprócz informacji typowo wizualnych, geometrycznych 3D, zapewnia możliwość dodawania do obiektów szeregu danych identyfikacyjnych, na podstawie których generowane są opisy i zestawienia oraz łatwa przeniesienia modelu 2D na 3D.

revit 3d

Wraz z oprogramowaniem Revit wprowadzamy do swojej oferty możliwość korzystania z programu doborowego, który jest odpowiedzią na indywidualne wymagania klientów. Dzięki programowi doborowemu uzyskujemy możliwość dostosowania w sposób łatwy i przyjazny wszystkich parametrów instalacji centrali (wielkości, gabaryty, wyposażenie a nawet kolor i wykończenia). Jako jedni z nielicznych w branży HVACR wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nie oferujemy gotowych zestawów instalacji, do których to klient musi się dostosować. VBW Engineering dostarcza i dopasowuje produkt do indywidualnych wymagań klienta.

Dzięki programowi Revit błyskawicznie wskakujemy w świat 3D, gdzie instalacje klimatyzacyjno – wentylacyjne otrzymują nowe możliwości. Wystarczy, że klient w programie doborowym dopasuje swoją instalację, wyeksportuje plik RFA i dostarczy go do nas. W ten sposób mamy pełną kontrolę nad zamówieniem, a realizacja przebiega szybko, sprawnie i jest zawsze „skrojona na miarę”.

Dostosowanie zamówienia do indywidualnych potrzeb to nie wszystko co daje nam oprogramowanie Revit. Wspiera on nas w codziennej pracy, oferując:

  1. Uproszczony interfejs;
  2. Tworzenie dokładniejszych oraz lepszych projektów i dokumentacji;
  3. Projektowanie, modelowanie i wizualizacja w 3D;
  4. Praca na pojedynczym skoordynowanym modelu w oparciu o bazę danych;
  5. Automatyczne uaktualnianie całego projektu po każdorazowym wprowadzaniu zmian;
  6. Błyskawiczne, realistyczne renderingi w chmurze Autodesk;
  7. Bezpośrednia wymiana plików w formacie RVT i DWG;
  8. Specjalnie przygotowany, wbudowany samouczek, aby łatwo przejść do BIM.


Plik RFA z programu doborowego:

Przygotowany plik RFA zawiera komplet danych technicznych do projektowania, montażu i konserwacji urządzeń. Podaje dokładne dane na temat urządzenia (wymiary, zapotrzebowanie na energię elektryczną, paliwo gazowe, wymiary strefy serwisowej i remontowej). Na podstawie wszystkich danych zebranych przez program Revit, jesteśmy w stanie w szybki i efektywny sposób przygotować pełny obraz 3D instalacji.  

program doboru revit

Zapraszamy wszystkich do naszego świata VBW Engineering, gdzie każdy może dostosować swoją instalację tak, jak mu się żywnie podoba – a my to dla Was wyprodukujemy. Dzięki oprogramowaniu Revit, programowi doborowemu oraz nowoczesnym i elastycznym rozwiązaniom technologicznym, wszystko staje się możliwe.

Jesteśmy dla Was – VBW Engineering, Gdynia. https://www.facebook.com/vbw.engineering/posts/251766036657574