Prestiżowa nagroda iF Design Award ciesząca się uznaniem na całym świecie już od 65 lat jest przyznawana produktom o wyjątkowo estetycznym wzornictwie.

Anemostat nawiewny Zehnder ComfoValve Luna z nagrodą iF Design Award 2018

Zehnder ComfoValve Luna – unikalny anemostat nawiewny

Również w tym roku możliwe było potwierdzenie wiodącej międzynarodowej pozycji konkursu iF Design Award dzięki 6400 zgłoszeniom nadesłanym z 54 krajów. Anemostat nawiewny Zehnder ComfoValve Luna zachwycił połączeniem nowoczesnego wzornictwa z inteligentnymi funkcjami zapewniającymi optymalną wydajność.

Połączona ze zwiększającą się integracją całej nowoczesnej techniki niezbędnej w jednym mieszkaniu estetyka widocznej dla użytkownika technologii odgrywa decydującą rolę przy wyborze właściwego produktu. Czynniki takie jak różnorodne innowacje techniczne wraz z pięknym wzornictwem sprawiają, że anemostat nawiewny Zehnder ComfoValve Luna to jeden z najlepszych produktów w odpowiadającej mu kategorii wydajności i obszaru zastosowania.

Anemostaty nawiewne Zehnder ComfoValve Luna zapewniają świeże powietrze, gwarantując komfortową wentylację wnętrz. Podczas projektowania tego produktu szczególny nacisk położono na komfort cieplny użytkownika za sprawą zoptymalizowanego nawiewu powietrza zapewniającego wentylację bez przeciągów i o bardzo niskim poziomie hałasu. 

Anemostat został stworzony z myślą o pracy w niskiej stałej pozycji, zapewniając przy tym 25 ustawień nawiewanej ilości powietrza. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tworzyw jest on odporny na działanie promieni UV oraz zadrapania, a przy tym świetnie komponuje się z każdym wnętrzem. Specjalnie zaprojektowana blokada zapobiega przypadkowym zmianom ustawień nawiewanej ilości powietrza, co stanowi kolejną zaletę dla użytkownika.

 

Dowiedz się więcej