Firma Ventia została wyłącznym dystrybutorem nowej marki AlpicAir w Polsce.

AlpicAir - nowa marka klimatyzatorów na rynku

AlpicAir to marka znana od kilkunastu lat w Europie, Azji, a ostatnio zdobywająca także popularność w USA marka nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych. Produkcja odbywa się w fabrykach liderów branży GREE Electric Appliances oraz MIDEA Group Co, co gwarantuje wysokie standardy jakości. Dystrybutorem nowej marki w Polsce jest firma Ventia Sp. z o.o.

Oferta

 

Korzyści

  • Doskonałe parametry techniczne w atrakcyjnej cenie
  • Atrakcyjne warunki handlowe dla dystrybutorów i instalatorów
  • Dostępne prosto z magazynu
  • 3 lata gwarancji

 

- Od dłuższego czasu poszukiwaliśmy urządzeń klimatyzacyjnych, które będą miały bardzo dobrą relację jakości do ceny. To właśnie cechuje produkty marki AlpicAir, marki która wzbogaciła naszą ofertę. - mówi Bogdan Matusiak, Prezes Zarządu Ventia Sp. z o.o. - Wierzymy, że w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami handlowymi oraz faktem, że produkty są dostępne prosto z magazynu, klimatyzatory AlpicAir będą cieszyły się dużą popularnością wśród naszych klientów i przyniosą im wymierne korzyści biznesowe.” - dodaje.

- Większość klientów poszukuje dziś urządzeń średniej klasy, o dobrych parametrach technicznych i jakości, atrakcyjnej cenie i dostępnych już dziś – od ręki. Marka AlpicAir za którą odpowiadam spełnia te oczekiwania. Do tego oferuje szeroką różnorodność urządzeń, które zaspokoją wymagania naszych klientów. - tłumaczy Magdalena Kruszniewska, Kierownik Produktu Systemy Klimatyzacji, Ventia Sp. z o.o.

 

Pobierz cennik

 

Kontakt
Kierownik Produktu
Magdalena Kruszniewska
tel. +48 572 726 504
e-mail: magdalena.kruszniewska@ventia.pl

Dział handlowy
tel. (+48 22) 841 11 65
e-mail: info@ventia.pl

 

Dowiedz się więcej