Dobry wynik to zgrany i efektowny zespół, a dobry zespół to integracja.

Alfaco - Carel: Year Ending Dinner 2018

W hotelu Klimczok w Szczyrku odbyło się coroczne spotkanie pracowników firmy Alfaco – Carel. Spotkanie miało charakter swobodny i nieformalny, a udział w nim wzięli wszyscy pracownicy z sześciu oddziałów. Odpoczynek, integracja i dobra zabawa w samym sercu gór zwanych Beskidem Śląskim z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. Ideą spotkań jest prawdziwy relaks po całym roku ciężkiej pracy. W związku z tym każdy z pracowników miał możliwość wybrać własny rodzaj wypoczynku - od aktywnego, czyli marszu w górach, po chillout w strefie wellness.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku zdobyli dwa szczyty: Klimczok położony 1117 m n.p.m. oraz najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego, czyli Skrzyczne 1257 m n.p.m. Szczególnie piesza wędrówka na Skrzyczne, należąca do grona gór tworzących Koronę Gór Polski, była bardzo wymagająca po całonocnej zabawie.

Kluczowym punktem programu była wieczorna kolacja Year Ending Dinner. Wydarzenie to na stałe wpisało się w listopadowy kalendarz Alfaco. Spotkanie odbyło na Sali Bankietowej hotelu Klimczok. Wśród zaproszonych gości był Mirco Cauz, Członek Zarządu Alfaco Polska Sp. z o.o. – Dyrektor Zarządzający Carel na Europę Centralną i Południową. Po oficjalnym powitaniu i uroczystej kolacji nie mogło zabraknąć dobrej zabawy przy muzyce na żywo.

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: Alfaco Polska