Firma Aircon ogłasza start kampanii Akcja Bezpieczna Klimatyzacja.

bezpieczny instalator aircon

W obawie przed koronawirusem wiele osób rezygnuje z kupowania klimatyzatorów, na rzecz bezpieczeństwa. A co z komfortowym życiem w czasie upałów? Akcja Bezpieczna Klimatyzacja ma na celu zapewnienie potencjalnych klientów o braku jakiegokolwiek zagrożenia. W trakcie prac zachowywana jest odpowiednia odległość, pomiędzy instalatorem, a klientem. Ponadto monterzy jednostek MDV są zaopatrzeni w maseczki ochronne, rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji, przestrzegając wszystkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Części zaleceń powinni przestrzegać także domownicy, dlatego pamiętajmy, że koniecznością nie jest nadzorowanie pracy instalatora oraz odprowadzanie go do drzwi.

Wszystkich wytycznych przestrzegają także serwisanci klimatyzatorów. Systematyczne przeglądy urządzeń to nie tylko konieczność, ale też przede wszystkim troska o nasze zdrowie - nie warto tego odkładać na później. Pozwalają one na utrzymanie klimatyzatora w odpowiednim stanie, co zapewnia cichą i wydajną pracę. Warto przypomnieć, że systematyczne przeglądy są koniecznością - bez nich nie można otrzymać gwarancji MDV na 66 miesięcy.

akcja bezpieczna klimatyzacja

MDV to niezawodne jednostki, które zapewniają lepszą jakość powietrza. Poza wieloma przydatnymi funkcjami, takimi jak nawiew 3D i inteligenta modulacja prędkości obrotowej wentylatora, dbają przede wszystkim o nasze zdrowie. MDV w swojej ofercie ma różne filtry - z jonami srebra, wysokiej gęstości, katalityczne, ale również z funkcją "świeże powietrze". Dodatkowo, już niebawem w sprzedaży znajdą się filtry HEPA opcjonalnie do wszystkich modeli ściennych.

filtr hepa mdv