Firma Lindab Sp. z o.o. miała przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na seminarium poświęcone najnowszym rozwiązaniom dostępnym na rynku wentylacji i klimatyzacji. Wskazane seminarium szkoleniowe odbyło się 14 kwietnia w Szczecinie oraz 15 kwietnia w Bydgoszczy.

Każdy uczestnik dostał się na szkolenie po uprzednim wypełnieniu i odesłaniu formularza zgłoszenia do firmy Lindab. Na szkolenie zakwalifikowało się po 30 osób w każdym mieście. Dodać należy także, że udział w szkoleniu był bezpłatny, a o możliwości uczestnictwa decydowała kolejność zgłoszeń. Organizator zapewnił materiały szkoleniowe i obiad dla wszystkich uczestników.

Podczas szkolenia poruszono nie tylko część teoretyczną. Każdy uczestnik mógł zobaczyć, dotknąć oraz wypróbować prezentowane produkty. Wśród uczestników wywiązała się także rozmowa odnośnie prezentowanych produktów i ich praktycznego zastosowania w różnych przypadkach.

 

Uczestnicy szkolenia brali udział w takich blokach tematycznych jak:

  • Prezentacja ogólna firmy (oferta produktów marki Centrum Klima
  • Lindab Comfort i Lindab IMP KLIMA (prezentacja oferty, charakterystyka produktów podstawowych, nawiewniki, kratki, zawory, anemostaty) 
  • Klimatyzatory i materiały montażowe (prezentacja oferty, omówienie zalet i wad poszczególnych typów klimatyzatorów, prezentacja oferty materiałów montażowych i omówienie sposobów wykorzystania)
  • Centrale wentylacyjne SALDA i Lindab IMP KLIMA (sposoby odzysku ciepła, zasada działania i konstrukcji central rekuperacyjnych, automatyka sterująca, zakres zastosowania i przewaga nad konkurencją)

 

Eksperci Lindab  w profesjonalny i przystępny sposób przekazali wartościową i aktualną wiedzę. Udział w szkoleniu potwierdzony został zaświadczeniem wystawianym przez Organizatora. 

 

Na sam koniec Organizatorzy, zarówno w Szczecinie, jak i Bydgoszczy, wyłonili spośród wszystkich uczestników szkolenia jednego zwycięzcę, który już w maju będzie miał okazję uczestniczyć w wycieczce na Litwę, gdzie w programie znajduje się m.in. zwiedzanie Kowna i zakładu produkcyjnego firmy SALDA.

 

Gratulujemy!