W maju br. Grupa Klima-Therm zrealizowała projekt wyjątkowych spotkań dla Kobiet – branżystek. Dwa wydarzenia przygotowane z myślą o współpracujących z Klima-Therm i Klimor Projektantkach systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, obfitowały w szereg specjalnie przygotowanych dla Kobiet atrakcji, a miejsce oraz oprawa eventów miały szczególnie ekskluzywny charakter.

„Akademia Kobiecości i Piękna”– Klima-Therm i Klimor z myślą o Kobietach!

Kobiety doskonale wiedzą, że wiosna to idealny czas, by zadbać o siebie i swoje ciało. Z myślą o nich, Grupa Klima-Therm przygotowała wyjątkowe spotkania dla Kobiet branżystek. W terminach 9-11.05 i 16-18.05 na południu i północy Polski odbyły się wydarzenia skierowane dla Projektantek związanym z Grupą. Program wydarzenia został przygotowany specjalnie dla Kobiet, pod wyjątkowo dobrze dopasowanym hasłem „Akademia Kobiecości i Piękna”.

W wymarzonych okolicznościach względem miejsca i otaczającej przyrody uczestniczki „Akademii” miały szansę na komfortowy odpoczynek połączony z odnową biologiczną. Holistyczne i jednocześnie ekskluzywne hotele renomowanej sieci SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju oraz na Wzgórzach Dylewskich, oddalone są od miejskiego zgiełku, dzięki czemu pozwalają oderwać się od codziennych spraw i skupić swoją uwagę na wewnętrznej, duchowej równowadze.

Wyjątkowo ciekawe były dla uczestniczek takie atrakcje, jak praktyczne warsztaty makijażu poprowadzone przez cenioną w Polsce i na świecie wizażystkę marki Bobbi Brown czy zajęcia ze stylistką dotyczące najnowszych trendów w modzie. Całości dopełniła profesjonalna sesja portretowa, którą każda z Pań miała okazję wykonać u znanego i cenionego w branży fotografa. 

Spotkanie specjalnie przygotowane dla Kobiet miało na celu dostarczyć Uczestniczkom różnorodnych przyjemności dla ducha i ciała. Oczywiście nie zabrakło też aktywności sportowych, takich jak m.in. gimnastyka poranna na świeżym powietrzu czy kilkugodzinna wycieczka z trenerem Nordic Walking.

- Cieszymy się, że mogliśmy spełnić jak się okazało marzenia wielu z zaproszonych pań i zapewnić im relaks, na który w zabieganym świecie nie każda z nich ma czas czy wręcz możliwości, by je zrealizować - komentuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w grupie Klima-Therm i dodaje - Był to wyjątkowy czas spędzony w gronie wspaniałych kobiet, pełnych zawodowego zaangażowania i życiowych pasji, do tego niezwykle ciekawych świata. Z tych właśnie powodów organizacja „Akademii Kobiecości i Piękna” to nie była rutynowa praca, a czysta przyjemność.

Grupa Klima-Therm serdecznie dziękuje wszystkim uczestniczkom za spędzony czas oraz ma nadzieję, że zaczerpnięta energia wystarczy na jak najdłużej. Zadowolenie Klientek to najlepsza ocena włożonej w przygotowania pracy, jak również zachęta do organizacji kolejnych spotkań:

- Było CUDOWNIE ... przepięknie, relaksacyjnie, kobieco... Chciałabym bardzo podziękować! Nasza branża jest specyficzna i nikt jeszcze nie pomyślał, tak jak Wy, wyłącznie o kobietach :) - Karolina Bartkowiak Projektant Klimatyzacji i Wentylacji, biuro TBi Architekci.

Organizowane cyklicznie wydarzenia dla grupy Projektantów systemów HVACR to swoista tradycja – stały element planu marketingowego Grupy Klima-Therm. W tym roku dedykowana Kobietom „Akademia” otworzyła kolejną edycję bezpośrednich spotkań z Klientami. Na początku czerwca firma planuje organizację kolejnego eventu, skierowanego do męskiej grupy Projektantów.

 

Dowiedz się więcej