Aby podjąć skuteczną i wydajną pracę bardzo ważna jest wiedza jaka jest posiadana. Dotyczy to wiedzy, która pozwala na odpowiedni dobór narzędzi, użytkowanie ich oraz cały proces, aby zoptymalizować pracę systemów, za które pracownik jest odpowiedzialny.

Akademia FLUKE
Akademia
Firma Fluke nie tylko dostarcza najwyższej klasy przyrządy pomiarowe, ale też dzieli się z Klientami ogromną bazą wiedzy obejmującą zarówno materiały eksperckie, jak i doświadczenia użytkowników z całego świata. Materiały dostępne są on-line w postaci filmów edukacyjnych, przewodników, poradników, webinariów i webcastów na stronie www.fluke.pl

Poniżej przykładowy film z kanału Youtube:

[VIDEO:YOUTUBE:cpmPJPTx3c0]

Na Youtube można znaleźć ich wiele więcej.

Fluke w Polsce prowadzi cykliczne seminaria i webinaria on line (www.fluke.pl). Ich tematyka wykracza poza zagadnienia czysto produktowe. Obejmuje podstawy teoretyczne pozwalające na dogłębne zrozumienie zagadnień, dobre praktyki i doświadczenia z wdrożeń na całym świecie oraz szczegółowe porady, które pomogą w codziennej pracy. Całość składa się na kompletny przewodnik pozwalający lepiej zrozumieć czekające użytkowników zadania i wykonywać je szybciej i skuteczniej.

Tematyka szkoleń i webinariów obejmuje m.in.:

Zasady pomiarów energii
Rozwiązywanie problemów z silnikami i napędami
Teoria i ćwiczenia praktyczne przeprowadzania procesu kalibracji
Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną
Wprowadzenie do termografii


Do udziału w szkoleniach Fluke zaprasza: techników i inżynierów utrzymania ruchu, elektryków, elektroników, kierowników zakładów, inspektorów ds. energii, wykonawców prac elektrycznych i obiektowych, instalatorów, inżynierów i techników pomiarowych oraz wszystkich chcących podnieść swoje kwalifikacje. Najbliższe seminaria odbędą się:

27.02
w Gdyni, „Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną?”
02.04 wSzczecinie, „Wprowadzenie do termografii”
29.04 w Warszawie, „Usuwanie usterek silników i napędów”
28.05 w Krakowie, „Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną?”
17.06 w Poznaniu, „Usuwanie usterek silników i napędów”


Wszystkie seminaria i webinaria prowadzone są przez ekspertów Fluke i tłumaczone są na język polski. Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie http://www.flukeacademy.shuttlepod.org/pl/events oraz w cyklicznych newsletterach Fluke.


Zobacz stronę główną www.fluke.pl

Pobierz najnowszy cennik
-> [attach=attach1]POBIERZ[/attach]


Fluke Corporation jest światowym liderem w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu elektronicznych przyrządów diagnostycznych i oprogramowania.