Air Trade Centre dostarczyło jednostki odzysku ciepła o podwójnym strumieniu HRA-U 500 o wartości ćwierć miliona euro do luksusowego projektu nieruchomościowego "La Vue".

Air Trade Centre zaopatrzyło luksusowy projekt nieruchomościowy w Szanghaju
Są one przeznaczone do wentylacji w prestiżowym kompleksie apartamentów znajdujących się przy brzegu rzeki Huangpu w centrum Szanghaju. Kompleks graniczy z zabudowaniami wystawy World Expo 2010.

Ten prywatny projekt nieruchomościowy o nazwie "La Vue", składa się z dwóch okrągłych wież, oferuje 195 apartamentów, najwyższej jakości udogodnienia i pięciogwiazdkowy hotel-podobne usługi. Jedna z wież ma 31 pięter, druga zaś 32.Głównymi najemcami i właścicielami tych mieszkań zostały osoby należące do społeczności międzynarodowej.

Air Trade Centre dostarcza jednostki odzysku ciepła o podwójnym strumieniu HRA-U 500 na obiekt "La Vue", jednostką koordynującą dostawy jest Shanghai Nather Air Tech. Co. Ltd w Chinach.

La Vue
Czołowi dostawcy na świecie
Usytuowany w Szanghaju Jin Die Real Estate Development Co realizuje projekt zaprojektowany przez firmę projektową SWA i budowany przez firmę budowlaną LONG YUAN. Urządzenia ATC instaluje lokalna firma specjalizująca się w wentylacji obiektów mieszkalnych. Wydział eksportu ATC sfinalizował to chińskie zamówienie. Do udziału w projekcie "La Vue" zostali wybrani dostawcy z szerokiej, a jednak wyselekcjonowanej grupy (których międzynarodowy magazyn rynku nieruchomości określił mianem "światowej klasy"). Ci dostawcy są światowymi liderami w segmencie rynku luksusowych nieruchomości, znajdują się między nimi: Vaillant, Miele, Grohe, Poggenpohl, Samsung, Villeroy & Boch, Daikin, Berker, Ecowater, Laufen and Grundfos. Air Trade Centre jest liderem w zajmowanym przez siebie segmencie rynku.

Niespotykanie wysoka wydajność
Chińskie przedsiębiorstwo wybrało produkt ATC HRA-U 500 (500 m3/h) dzięki jego szerokim możliwościom oszczędzania energii i wyjątkowo wysokiej wydajności. Centrala wentylacyjna jednocześnie dostarcza świeże i usuwa 'brudne' powietrze. Czyste powietrze jest nawiewane z zewnątrz budynku, wcześniej filtrowane a następnie dostarczane do pomieszczeń. Niezależnie od tego, ta sama jednostka wyciąga 'brudne' powietrze z np. toalet, łazienek czy kuchni mieszkań i wywiewa je z powrotem na zewnątrz. Ponieważ wywiewane powietrze przecina nawiew świeżego powietrza (poza dwoma mieszanymi przepływami powietrza), ciepłe powietrze z wywiewu jest dostarczane do świeżego powietrza co powoduje znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania. Produkty ATC oferują bardzo wysoką wydajność, aż do 95% ciepła z wywiewanego powietrza jest przeniesione do wlotu świeżego powietrza.

Podstawowe zalety jednostki to:
- znaczne oszczędności kosztów ogrzewania rezydencji;
- doskonałe filtrowanie powietrza (filtr klasy EU7) co powoduje wzrost jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń;
- bardzo wysoka wydajność (do 95%); oznacza to, że 95% ciepłego, wywiewanego powietrza jest przenoszone do wlotu świeżego powietrza;
- jednostka sama w sobie jest bardzo wydajna, posiada silniki EC;
- rozwiązanie plug-n-play;
- europejskie standardy jakości i wydajności, które są bardzo wysoko cenione w Chinach.

Film dotyczący projektu (youtube.com):

[VIDEO:YOUTUBE:HGMeCnETGsI]Źródło: Air Trade Centre

Komentarze

  • bzdura roku

    co ta za bzdura!!!...a dostarczyłem zaworki kulowe do kongo za 10baniek....
    w polsce nie ma sie czy pochwalic to jakięś dziwolongi sie wymyśla

  • powietrze z toalet do recyrkulacji?

    "ciepłe powietrze z wywiewu jest dostarczane do świeżego powietrza co powoduje znaczące oszczędności" nasuwa się tylko pytanie czy użytkownicy są świadomi że będą mieli nawiew powietrza z toalety do salonu ;) Oszczędności za wszelką cenę...;)