Firma Dadanco to największy na świecie producent belek chłodzących, posiadający zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce Północnej oraz Australii. Belki chłodzące Dadanco można spotkać niemal na każdej długości geograficznej, od Sydney, przez Singapur, Moskwę, Londyn, Nowy Jork, Chicago, Los Angeles.

Wśród klientów Dadanco znajdziemy takie firmy, jak Google, HP, Beoing, Adobe, Sanofi, Skanska, Hilton. Wiele z tych inwestycji posiada certyfikację LEED Gold i Platinum.

Program doboru i urządzenia posiadają certyfikację Euroventu.

Belki chłodzące swój sukces zawdzięczają innowacyjnej technologii, która gwarantuje dużą wydajność, niską emisję dźwięku przy najmniejszych gabarytach na rynku. A wszystko to dzięki opatentowanym dyszom, specjalnej konstrukcji wymiennika oraz indywidualnej konfiguracji dysz dla każdej belki. Zastosowana technologia pozwala ograniczyć ilość urządzeń do 25%!!! Przy zachowaniu narzuconych parametrów.

Dadanco posiada duże portfolio urządzeń: belki standardowe, tzw. hotelowe, higieniczne; belki z tacą ociekową do aplikacji w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości precyzyjnego określenia wilgotności względnej powietrza wtórnego oraz występuje ryzyko wykraplania wilgoci, a także urządzenia o jednostronnym wypływie powietrza.

Urządzenia ACB 50 z jednostronnym wypływem powietrza pozwalają na montaż równolegle do przeszkleń, co w dużym stopniu zmniejsza powierzchnię sufitu potrzebną do montażu urządzeń i pozwala na jego zaaranżowanie w dowolny sposób, co jest niemożliwe w przypadku standardowych belek chłodzących.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku i z myślą o wspraciu projektowym, producent wyposażył program doboru w pliki dwg oraz BIM. 

Już niebawem relacja z pierwszych realizacji.

 

Dowiedz się więcej