44 Międzynarodowe Targi Budownictwa "Jesień 2013" w Bielsku - Białej rozpoczynają się już od 27 września. Połączone są z 15 Targami Technik Grzewczych i Instalacji "Instal System 2013".

44 Międzynarodowe Targi Budownictwa
44 Międzynarodowe Targi Budownictwa „JESIEŃ 2013”
oraz
15 Targi Technik Grzewczych i Instalacji „INSTAL SYSTEM 2013”

Targi te są jednymi z największych w tych branżach w Polsce południowej.
Honorowe patronaty nad nimi sprawują: Prezydent Miasta Bielska – Białej, Wojewódzki Śląski Inspektor Nadzoru Budowlanego, a także branżowe Izby i Zrzeszenia.

Wieloletnie tradycje tych spotkań, prestiżowe patronaty, a także interesujące imprezy towarzyszące sprawiły, że targi te są licznie odwiedzane i oczekiwane zarówno przez inwestorów jak i firmy budowlane.Dla firm to doskonała okazja do zaprezentowania oferty na szerokim forum inwestorów , architektów, wykonawców i dystrybutorów, a także utrwalenia swojego wizerunku. Stwarzają one możliwość nawiązania kontaktów z firmami nie tylko polskimi, ale również z Czech, Słowacji i Austrii, których przedstawiciele coraz liczniej odwiedzają targi w Bielsku – Białej.

Inwestorzy planujący swoje inwestycje lub są w trakcie ich realizacji mogą tutaj zapoznać się z ofertą wielu ciekawych rozwiązań , nowymi energooszczędnymi produktami i technologiami, tym bardziej, że tematem przewodnim targów jest podnoszenie efektywności energetycznej budowanych obiektów, a także optymalne zarządzanie energią w trakcie ich eksploatacji pod nazwą „4 x E”, czyli: Ekonomia, Energooszczędność, Ekologia, Efektywność. Do tego tematu nawiązywać będą ciekawe prelekcje i seminaria, z którymi warto się zapoznać.

Tradycyjnie już na targach funkcjonować będzie „Wyspa Nowości”, na której prezentowane będą nowe energooszczędne, ekologiczne produkty i technologie. Daje ona możliwość bezpośredniego zapoznania się z nowościami, uzyskania pełnej informacji o nich od przedstawicieli firm je prezentujących.

Na targach Wystawcy w Konkursie Targowym będą ubiegać się o prestiżowe nagrody
m. in. o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Złote Filary Budownictwa, nagrodę Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz dyplomy przyznawane przez branżowe Izby i Zrzeszenia.

Dla odwiedzających targi gości zorganizowany jest Konkurs dla zwiedzających z cennymi nagrodami. Zapewniamy dla wszystkich bezpłatne parkingi, a także możliwość bezpłatnego wejścia na targi po pobraniu ze strony internetowej targów E-biletu.

Targi będą trwać trzy dni od 27 do 29 września br. w Bielsku – Białej, w Hali Wystawowej przy ul. Karbowej 26 (pod Dębowcem) w godzinach 10.00 – 18.00 każdego dnia.
Więcej o targach na: www.targibielskie.pl

Organizatorem imprezy jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA, które serdecznie zaprasza do udziału lub odwiedzenia tego ważnego w regionie wydarzenia.