W dniach od 27 do 30 września 2016 w Krakowie odbędzie się jedno z najważniejszych tegorocznych europejskich wydarzeń branżowych: 2016 Eurovent Summit.

2016 Eurovent Summit: 27-30 września 2016.

W tym roku po raz pierwszy część spotkań organizowana jest w formule otwartej dla wszystkich uczestników, a dla polskich producentów przygotowano specjalne seminarium o trendach rozwoju systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz nowych wymaganiach dla produktów.

W trakcie 2016 Eurovent Summit odbędzie się ponad 40 spotkań o różnym charakterze i tematyce. Będą to m.in. spotkania grup produktowych i grup projektów specjalnych, komitetów programów certyfikacyjnych (ECC), komitetu biura statystycznego (EMI) i komitetów stowarzyszenia REHVA.

Tak duża liczba spotkań w trakcie jednej imprezy daje wyjątkową możliwość nawiązania wielu wartościowych kontaktów biznesowych i wymiany informacji technicznej w obrębie różnych kategorii produktowych.

Jest to niewątpliwa okazja dla przedstawicieli polskiego przemysłu, jak również wszystkich zainteresowanych osób związanych z branżą, do zapoznania się "na żywo" ze strukturą, specyfiką i zakresem działalności poszczególnych grup funkcjonujących w ramach Eurovent Association, Eurovent Certita Certification i EMI oraz poznania ludzi, którzy tworzą te struktury.

Szczególną atrakcją dedykowaną dla polskich uczestników imprezy jest seminarium pod nazwą IndoorClimate 2030, jak również organizowane wspólnie przez REHVA i EUROVENT seminarium dotyczące europejskich celów w perspektywie 2030 w zakresie rewizji dyrektyw EPBD i EED oraz udanych realizacji koncepcji budynków nZEB.

Nie wolno również przeoczyć prowadzonej w stylu TED przez wyjątkowe osobistości z branży i spoza niej imprezy Eurovent Innovation Hub oraz unikalnej imprezy Climat Chaber w kopalni Soli w Wieliczce.

Tematyka seminarium Indoor Climat 2030 obejmuje blok prelekcji prowadzonych w całości w języku polskim. Będzie dotyczyła trendów rozwojowych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz ich roli w zapewnieniu odpowiedniej efektywności energetycznej budynków jak również jakości klimatu wewnętrznego. Ponadto europejskich regulacji prawnych w zakresie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, nadchodzących kluczowych zmian normalizacyjnych w zakresie filtrów do wentylacji ogólnej jak również roli i zasad funkcjonowania programów certyfikacyjnych Eurovent Certified Performance.

 

Zarejestruj swój udział