Już po raz 15. w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017.

15. jubileuszowa edycja FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA 2017

Jest to najważniejsze wydarzenie dedykowane branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej, które co roku gromadzi ok. 6000 przedstawicieli branży: producentów, dystrybutorów, projektantów, wykonawców instalacji, przedstawicieli firm wykonawczych, osób odpowiedzialnych za odbiory techniczne i eksploatację, inwestorów, architektów, przedstawicieli uczelni wyższych i przyszłych inżynierów. Spotkanie branżowe Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja to nie tylko targi i prezentacja oferty producentów na nadchodzący sezon, to także bogaty program wydarzeń towarzyszących.

Warto wziąć udział w dwudniowych Seminariach Eksperckich, na których poruszane będą m.in. zagadnienia dotyczące zmian w prawie i normach, zagadnienia z zakresu:

  • prawa: najnowsze zmiany w przepisach, nowe normy i wytyczne;
  • techniki: energooszczędność i komfort instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych;
  • bezpieczeństwa: wentylacja pożarowa – przepisy, wytyczne, praktyczne zastosowania.

 

Wykłady prowadzone przez niezależnych specjalistów to praktyczna wiedza i możliwość zapoznania się z przykładami konkretnych rozwiązań.  W ramach seminariów zorganizowane zostaną także Warsztaty Projektanta, podczas których zaprezentowane zostaną przykłady najciekawszych rozwiązań instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach oddanych do użytku w latach 2015-2016 i zgłoszonych przez biura projektowe do Nagrody Pascal 2017. Projektanci instalacji z renomowanych biur projektowych przedstawią swoje najciekawsze rozwiązania.


Wszystkich instalatorów i projektantów i zapraszamy do odwiedzenia STREFY CAD, w której prowadzone będą szkolenia i prezentowane będą wykłady z zakresu projektowania. Zorganizowane będą także warsztaty chłodnicze dla wykonawców, serwisantów i wykonawców instalacji.

 

W Arenie Technologii będzie można porównać w jednym miejscu urządzenia różnych producentów. Tegoroczna Arena będzie miała dwa tematy: systemy VRF oraz wentylatory oddymiające

Instalatorów i branżystów zapraszamy do odwiedzenia Strefy Instalator, w której prezentowane będą praktyczne aspekty montażu, uruchamiania, regulacji i serwisu instalacji. Strefa Instalatora to miejsce, w którym można podnieść swoje umiejętności zawodowe i uzyskać fachowe porady bezpośrednio od specjalistów.

 

Odwiedzający targi będą też mogli zagłosować w Konkursie Najciekawszy Produkt 2017 i wybrać najlepszy ich zdaniem wyrób w trzech kategoriach: wentylacja, klimatyzacja i bezpieczeństwo pożarowe.

Stowarzyszenie Polska Wentylacja - organizator targów, zaprasza wszystkich specjalistów branżowych do zwiedzenia ekspozycji targowej oraz wzięcia udziału w wydarzeniach specjalnych. Swoją obecność na targach potwierdziło już 160 wystawców z Polski i z zagranicy, a ich pełną listę można zobaczyć na stronie internetowej targów www.forumwentylacja.pl


Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017 odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie. Udział w targach i wydarzeniach towarzyszących wymaga wcześniejszej rejestracji.

 

Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017 spotkanie branży, na którym warto być!