Dla firmy Brasner rok 2018 to ważny okres w działalności. W lutym br. przedsiębiorstwo obchodziło 10. urodziny. Minęło już 10 lat odkąd firma po raz pierwszy pojawiła się na rynku.

Początki firmy nie były łatwe, ale każde kolejne dni, miesiące i wreszcie lata utwierdzały wszystkich w przekonaniu, że była to bardzo dobra decyzja. Determinacja właścicieli i wizja jasno określonych celów napędzała konsekwentne dążenie do ich realizacji. Tak dzieje się do dziś, mimo wielu trudności, jakie niesie za sobą działalność na tak trudnym i wymagającym rynku, jakim jest chłodnictwo i klimatyzacja.

Siedziba firmy znajduje się w Sulechowie/k Krakowa, skąd są obsługiwani klienci z całej Polski. Od 2016 roku klienci mogą gościć w nowej siedzibie firmy. Do nabywców pracownicy docierają poprzez systemy sprzedaży internetowej, sklep internetowy coolmarket.pl oraz stacjonarny salon techniczny umożliwiający bezpośredni zakup i odbiór zamówionych towarów.

Sukces firmy to przede wszystkim ogromna zasługa najwyższej jakości oferowanych produktów renomowanych firm polskich i zagranicznych. Są to uznane i cenione marki tj.: BRS TOOLS, TESTO, VALUE, CPS, ECO, ELIWELL, LAE, EMBRACO, TECNO, CASTEL, SINCLAIR, HONEYWELL. Ponadto jest to możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi, świadomej i odpowiedzialnej obsłudze klientów, optymalnemu doborowi sprzętu i wsparciu zarówno w samym procesie sprzedaży, jak i późniejszej obsłudze.

10 lat działalności zagwarantowało mocną pozycję firmy Brasner na rynku polskim. Ciągłe podnoszenie jakości obsługi oraz wprowadzanie nowych marek pozwala na nieustanny rozwój firmy i patrzenie w przyszłość na kolejne dziesięciolecia.

Właściciele firmy wraz z całym zespołem chcieliby serdecznie podziękować wszystkim klientom, którzy zaufali firmie i skorzystali z jej oferty, realizując swoje inwestycje, oraz zapewnić, że będą dążyć, aby dalsza współpraca była powodem do zadowolenia dotychczasowych i nowych klientów.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich do świętowania 10-tych urodzin firmy BRASNER.

 

Dowiedz się więcej