Przewaga konkurencyjna Ventia

  • szeroka oferta produktowa, 
  • konkurencyjne ceny,
  • jakość obsługi,
  • dostępność szerokiej liczby produktów prosto z magazynu.

 

Ventia jest firmą techniczną, która w swojej działalności skutecznie łączy współpracę z projektantami branżowymi oraz firmami instalacyjnymi. Misją firmy jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży HVAC oraz dystrybucja na polskim rynku sprawdzonych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji.

Siedziba znajduje się w Warszawie, gdzie Firma dysponuje częścią biurowo-szkoleniową oraz magazynem wysokiego składowania o powierzchni około 1200 m2. Ponadto, Ventia posiada zespół lokalnych Kierowników Regionu w głównych miastach całej Polski.


Asortyment Ventia

KOMFOVENT
KOMFOVENT

Centrale wentylacyjne i rekuperacyjne o wydajności od 50 m3/h do od 100 000 m3/h.

Zobacz gdzie kupić
DANTHERM
DANTHERM

Kompletne rozwiązanie basenowe (centrale wentylacyjne i osuszacze).

Zobacz gdzie kupić
STAVOKLIMA
STAVOKLIMA

Kurtyny powietrzne (przemysłowe, designerskie, komfortowe), aparaty g-w, produkty akustyczne.

Zobacz gdzie kupić
HAVACO
HAVACO

Szeroka oferta produktów dla branży HVAC: wentylatory, nagrzewnice, regulatory, kurtyny powietrzne,  system dystrybucji powietrza Flexo System, akcesoria wentylacyjne.

Zobacz gdzie kupić
CASALS
CASALS

Wentylatory oddymiające i bytowe.

Zobacz gdzie kupić
ALPICAIR
ALPICAIR

Klimatyzatory RAC, CAC, systemy MULIT, agregaty skraplające.

Zobacz gdzie kupić

Publikacje Ventia

Wyróżnienia i nagrody Ventia

gepard biznesu, konkurs

Gepard Biznesu

Misją Konkursu jest wspieranie rozwoju polskich firm i banków oraz przekonywanie ich do tego, by same siebie nawzajem wspierały. Celem jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się firmy według wzrostu ich wartości rynkowej, liczonej metodą porównania do spółek giełdowych (metodę tę opracował Instytut Bankowości Spółdzielczej do uproszczonej wyceny firm spoza giełdy). Gepardy Biznesu to ranking najbardziej dynamicznych firm w Polsce stworzony przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Ventia z wyróżnieniem Gepard Biznesu 2016
Weryfikacji podlegało blisko 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Ich wyniki finansowe dokładnie przeanalizował Instytutu Europejskiego Biznesu w grudniu 2016 r.. Pozytywną selekcję, a jednocześnie tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskała zaledwie co dziesiąta firma. W gronie wyróżnionych znalazła się firma Ventia. Gepardy Biznesu to nie tylko prestiż. To przede wszystkim potwierdzenie o finansowej stabilności firmy i byciu wiarygodnym Partnerem biznesowym.

gazele biznesu

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group w oparciu o dane z okresu 3 ostatnich lat działalności.

  • Ventia wyróżniona Gazelą Biznesu za rok 2014 dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firmy w Polsce.

„Jesteśmy wiarygodni, jesteśmy skuteczni”

delta, nagroda, Stowarzyszenie Polska Wentylacja, wyróżnienie, firmy, rozwój

DELTA

Nagrody DELTA przyznane są najbardziej dynamicznym i skutecznym biznesowo firmom przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Wyróżnienie jest synonimem pozytywnych zmian i rozwoju biznesu w branży. Przyznanie nagrody poprzedza analiza ekonomiczna przedsiębiorstw działających w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej: producentów, importerów, firm handlowych i wykonawców. Celem analizy jest określenie tempa rozwoju branży oraz odniesienie kondycji poszczególnych przedsiębiorstw do średniej branżowej.

  • Rok 2015 - Ventia # Nr 1 wśród najszybciej rozwijających się firm z branży HVAC (w kategorii do 10-ciu lat).
  • Rok 2016 - Ventia nadal w czołówce  - tym razem miejsce # 3 wśród najszybciej rozwijających się firm z branży HVAC (w kategorii do 10-ciu lat.

„Dotrzymujmy obietnic,  rozwijamy biznes naszych Partnerów, przynosimy rezultaty"

Opinie o Ventia

Kontakt Ventia

Ventia Sp. z o.o. - logo

Typ firmy: Producent, Dystrybutor, Serwis, Hurtownia

Miasto: Raszyn

+48.22.8411165