Przewaga konkurencyjna Midea

ZYMETRIC Sp. z o.o. jest generalnym przedstawicielem marki Midea w Polsce

Jeden z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

 • DOŚWIADCZENIE – od ponad 13 lat działamy na rynku HVAC.
 • 11 BIUR REGIONALNYCH – nasza doświadczona kadra Doradców Techniczno-Handlowych działa w całej Polsce. Nasi Autoryzowani Partnerzy tworzą rozbudowaną, ogólnopolską sieć sprzedaży.
 • BOGATE PORTFOLIO URZĄDZEŃ - dystrybuujemy urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjne marki Midea, lidera na rynku pod względem komponentów, parametrów technicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
 • MARKA No. 1 – Midea to światowy lider w branży produktów do uzdatniania powietrza (według badań przeprowadzonych przez Euromonitor, na podstawie wielkości sprzedaży detalicznej w 2019 r.).
 • 7 LAT GWARANCJI – jako jedyni na rynku udzielamy tak długiej gwarancji na całe urządzenia!

zymetric midea


Bestsellery Midea

Breezeless+ Ikona stylu

Jednostki ścienne serii Breezeless+ to jedna z największych innowacji na rynku HVAC, zarówno pod względem technologicznym jak i estetycznym. Dzięki nowoczesnej technologii Inverter Quattro, agregaty osiągają najwyższe efektywności energetyczne - klasa A+++. Dwie żaluzje Twin Flap posiadające 7928 otworów przekształcają jednolity strumień powietrza w rozproszone strugi gwarantując przyjemnie, chłodne i komfortowe środowisko. Obudowa S-wing nadaje nowoczesny i dynamiczny charakter jednostce. Jednak przede wszystkim umożliwia rozprowadzić powietrze w 3 kierunkach jednocześnie, dając uczucie nawiewu 3D.

Klimatyzatory ścienne Blanc – komfort i bezpieczeństwo

Klimatyzator ścienny serii BLANC dzięki swojej zwiększonej funkcjonalności zapewnia komfort na jeszcze wyższym poziomie. Przy tym jest cichy, energooszczędny, elegancki i kompaktowy. Jego unikatowe cechy sprawią, że Twój dom może stać się jeszcze bardziej bezpieczny. 

SUPER JONIZATOR wbudowany w klimatyzator zapewnia świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Uwalniane jony ujemne i małe jony dodatnie eliminując z otoczenia nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki.

FILTR BIO HEPA to zaawansowany system filtracji umożliwiający bardzo dokładne oczyszczenie powietrza poprawiając jego jakość, a tym samym zapewniając większe bezpieczeństwo. Pozwala na zatrzymanie 99% pyłu o rozmiarze większym niż 0,3µm co daje efekt sterylizacji i czystości powietrza. Filtr HEPA zatrzymuje również komórki grzybów (w tym pleśń), bakterii do 95% i części wirusów.

System VRF serii V6

Seria V6, to innowacyjne agregaty działające w oparciu o sprężarki EVI, które zapewniają stałą wydajność grzewczą i chłodniczą układu w skrajnych warunkach. Nowy system Midea VRF, wykorzystuje zmienną temperaturę odparowania czynnika chłodniczego, aby precyzyjnie regulować wydajność chłodniczą i optymalizować zużycie energii elektrycznej.

 Największa na rynku wydajność dostępna w jednym module;

 • Wysokowydajna sprężarka EVI;
 • Prosta konstrukcja;
 • Elastyczność projektowania instalacji;
 • Seria V6H dedykowana do pracy w trybie grzania do -30ᵒC.

System VRF z odzyskiem ciepła V6R

Seria V6R to jeszcze więcej możliwości i jeszcze lepsze rozwiązania. Nowa, lepsza wersja systemu odzysku ciepła pozwala na pełną kompatybilność z jednostkami wewnętrznymi VRF II generacji, szersze zakresy działania, lepsze parametry pracy. Ponadto system daje możliwość jego rozbudowy. Teraz seria V6R oferuje:

 Jednoczesne chłodzenie i grzanie – dzięki przekierowaniu energii cieplnej z jednostek wewnętrznych pracujących w trybie chłodzenia do innych jednostek, które w tym samym czasie działają w trybie grzewczym;

 • Rozbudowę o moduł hydrauliczny – możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej o temperaturze od 25°C do 80°C;
 • Podłączenie kurtyn powietrznych – zapewnia separację powietrza podczas otwierania drzwi tworząc barierą powietrzną;
 • Doprowadzenie świeżego powietrza – podłączenie urządzeń przetwarzających powietrze w celu należytej wentylacji pomieszczeń.

Publikacje Midea

Wyróżnienia i nagrody Midea

Marka nr 1 na świecie

Marka nr 1 na świecie

Marka nr 1 na świecie w kategorii urządzeń chłodząco-klimatyzujących. Badanie przeprowadzone przez Euromonitor na podstawie wielkości sprzedaży detalicznej.

Marka Midea otrzymała wyróżnienie 2 lata z rzędu w 2019 i 2020 r.

Laur Klienta

Laur Klienta

prestiżowy ogólnopolski sondaż, który wyróżnia liderów na rynku w różnych kategoriach. To klienci dokonują wyboru, który z produktów jest wart uznania.

ZŁOTE GODŁO w kategorii „Jakość i innowacyjność – klimatyzatory” to tytuł jaki otrzymała marka MIDEA w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Laur Klient w 2020 r.

unido

UNIDO

Wyróżnienie UNIDO przyznane przez ONZ ds. Rozwoju Przemysłowego za wkład za działania pro ekologiczne.

Marka Midea otrzymała wyróżnienie w 2020 r. za projekt polegający na opracowaniu, produkcji i dystrybucji produktów nie mających wpływu na niszczenie warstwy ozonowej i zmniejszeniu emisji CO2.

Red Dot Design Award

Red Dot Design Award

Red Dot Design Award uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Co roku spośród kilku tysięcy zgłoszeń, eksperckie jury wybiera zwycięzców. Często nagroda ta nazywana jest Oskarem Designu. Przyznawana jest od 1955 roku w Essen w Niemczech.

Midea została nagrodzona w latach 2017, 2019 i 2020.

Ranking Forbes

Ranking Forbes

Coroczny ranking 2000 najlepszych firm na świecie według magazynu Forbes.

W 2019 r. Midea uplasowała się na 253 pozycji.

Fortune 500

Fortune 500

Coroczny ranking 500 największych światowych korporacji

W 2020 r. Midea uplasowała się na 307 pozycji.

Opinie o Midea

Historia firmy Midea

Historia marki Midea

 • 1968 Założenie działalności
 • 1980 Rozpoczęcie działalności w sektorze AGD
 • 1981 Rejestracja znaku towarowego "Midea"
 • 1985 Rozpoczęcie działalności w sektorze RAC
 • 1993 Pierwsza oferta publiczna na giełdzie Shenzen
 • 1999 Produkcja systemów VRF
 • 2004 Joint Venture z Toshiba - Carrier
 • 2008 Przejęcie Little Swan, ustanowienie FMCC
 • 2012 Opatentowanie technologii ECOtech
 • 2016 Partnerstwo z Toshiba, Clivet, Kuka
 • 2017 Nabycie udziałów Kuka i Servtronix
 • 2018 Wprowadzenie marki premium AEG z Electrolux
 • 2020 Najnowsza technologia odzysku ciepła V6R

Kontakt Midea

ZYMETRIC Sp. z o.o. - logo

Typ firmy: Dystrybutor

Miasto: Marki

+48.22.8140685

Katalogi i cenniki Midea