281
282
Midea

Midea

Marka Midea to niekwestionowany nr 1 na świecie w systemach HVAC. Wszechstronne zastosowanie systemów klimatyzacji i pomp ciepła Midea pozwala na ich montaż zarówno w mieszkaniach i domach, jak i większych obiektach komercyjnych: sklepach, restauracjach, biurowcach, hotelach, obiektach przemysłowych, logistycznych. Dystrybutorem Midea w Polsce jest firma ZYMETRIC.

Przewaga konkurencyjna Midea

ZYMETRIC Sp. z o.o. jest generalnym przedstawicielem marki Midea w Polsce

Jeden z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

 • DOŚWIADCZENIE – od ponad 15 lat działamy na rynku HVAC.
 • 11 BIUR REGIONALNYCH – nasza doświadczona kadra Doradców Techniczno-Handlowych działa w całej Polsce. Nasi Autoryzowani Partnerzy tworzą rozbudowaną, ogólnopolską sieć sprzedaży.
 • BOGATE PORTFOLIO URZĄDZEŃ - dystrybuujemy urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjne marki Midea, lidera na rynku pod względem komponentów, parametrów technicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
 • MARKA No. 1 – Midea to światowy lider w branży produktów do uzdatniania powietrza (według badań przeprowadzonych przez Euromonitor, na podstawie wielkości sprzedaży detalicznej w 2022 r.).
 • 7 LAT GWARANCJI – jako jedyni na rynku udzielamy tak długiej gwarancji na całe urządzenia!

zymetric midea

Bestsellery Midea

Klimatyzator ścienny Breezless E – ekologia i oszczędność

Zobacz gdzie kupić
Klimatyzator ścienny Breezless E – ekologia i oszczędność

Klimatyzator Breezless E to urządzenie posiadające największą innowację technologiczną Midea, jaką jest rozproszenie nawiewanego powietrza przez żaluzję Twin Flap.

UNIKATOWE CECHY:

MONITORING ZUŻYCIA ENERGII - Aplikacja MSmartHome umożliwia bieżące monitorowanie zużycia energii elektrycznej. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić zużycie prądu i w miarę potrzeby je ograniczyć.

TECHNOLOGIA OTA - Dzięki bezprzewodowej technologii OTA Breezeless E może stale aktualizować oprogramowanie systemowe i optymalizować funkcjonalność klimatyzatora.

JONIZATOR POWIETRZA - Jonizator AIR MAGIC + uwalnia miliony jonów ujemnych, które skutecznie oczyszczają powietrze w pomieszczeniu eliminując bakterie i wirusy (np. E. coli, S. aureus, H1N1, COVID-19). Filtry usuwają z powietrza zanieczyszczenia takie jak kurz, pyłki, sierść zwierząt.

XTREME SAVE UV – usuwa z powietrza do 99,9 % wirusów i bakterii

Zobacz gdzie kupić
XTREME SAVE UV – usuwa z powietrza do 99,9 % wirusów i bakterii

Seria Xtreme Save zapewnia minimalny pobór energii elektrycznej i maksymalne oszczędności. Dodatkowo dzięki wbudowanej lampie UV powietrze zostaje oczyszczone.

UNIKATOWE CECHY:

OCZYSZCZANIE POWIETRZA LAMPĄ UV - Diody UV umieszczone wewnątrz klimatyzatora usuwają do 99,9% wirusów, bakterii, pleśni i drobnoustrojów zapewniając zdrowe i czyste powietrze w pomieszczeniu.

CHŁODZENIE A+++ - Wydajne i jednocześnie energooszczędne chłodzenie. Najwyższa klasa energetyczna A+++ gwarantuje niskie pobory energii elektrycznej.

CICHA PRACA - Najcichszy na rynku! Zaledwie 19dB(A) sprawia, że możesz pracować lub odpoczywać bez zbędnych zakłóceń.

Blanc Warmer – pompa ciepła powietrze - powietrze

Zobacz gdzie kupić
Blanc Warmer – pompa ciepła powietrze - powietrze

Seria Blanc Warmer marki Midea to idealny sposób na ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie pomieszczeń. Jednostki ścienne z jonizatorem powietrza i sterowaniem WiFi w standardzie zapewniają optymalne warunki w pomieszczeniu przez cały rok.

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI grzewczej: 2.9 / 3.8 / 5.6 / 7.3 kW

UNIKATOWE CECHY:

GRZANIE DO – 30 °C - Jednostki zewnętrzne wyposażone w grzałkę tacy ociekowej skroplin, podgrzewanie kompresora oraz funkcję inteligentnego derfostu zwiększające sprawność pracy w skrajnie niskich temperaturach powietrza zewnętrznego. To idealne rozwiązanie do pracy całorocznej, jako jedyne źródło grzania pomieszczeń.

STEROWANIE WIFI - Steruj swoją klimatyzacją, gdziekolwiek jesteś. Zdalna kontrola nad urządzeniem przy pomocy aplikacji Midea M-Smart Home poszerza dostępną funkcjonalność, a także pozwala na sterowanie głosowe.

ACTIVE CLEAN 56 ̊C - Technologia zapewniająca precyzyjną czystość wnętrza urządzenia. Funkcja Active Clean działa poprzez wygrzewanie parownika w temperaturze 56 ̊C. Wysoka temperatura wyparza wężownicę oraz oczyszcza jednostkę wewnętrzną usuwając z wymiennika ciepła kurz, pleśń i grzyby, które mogą powodować nieprzyjemne zapachy i rozwój bakterii.

Konsola - klimatyzator przypodłogowy

Zobacz gdzie kupić
Konsola - klimatyzator przypodłogowy

Klimatyzatory przypodłogowe Midea typu konsola to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Zaprojektowane do montażu na ścianie w strefie przypodłogowej pozwalają na zachowanie wolnej przestrzeni ścian. Szeroki strumień powietrza i stały komfort to cechy, którymi charakteryzuje się nowa konsola. Idealny do niskich pomieszczeń lub ze skosami.

UNIKATOWE CECHY:

NISKI POZIOM HAŁASU - Tylko 21 dB(A) - specjalnie zaprojektowany i zoptymalizowany wentylator zapewnia wysoką efektywność energetyczną pracując przy niskim poziomie hałasu.

JONIZATOR POWIETRZA - Generator jonów małych dodatnich i ujemnych w konsoli wytwarza jony, które wiążą i neutralizują zanieczyszczenia w powietrzu zapewniając czyste środowisko.

CZUJNIK WILGOTNOŚCI - Urządzenie skutecznie osusza powietrze zapewniając komfortową wilgotność powietrza w otoczeniu.

System VRF z odzyskiem ciepła V6R

Zobacz gdzie kupić
System VRF z odzyskiem ciepła V6R

Seria V6R to jeszcze więcej możliwości i jeszcze lepsze rozwiązania. Nowa, lepsza wersja systemu odzysku ciepła pozwala na pełną kompatybilność z jednostkami wewnętrznymi VRF II generacji, szersze zakresy działania, lepsze parametry pracy. Ponadto system daje możliwość jego rozbudowy. Teraz seria V6R oferuje:

 Jednoczesne chłodzenie i grzanie – dzięki przekierowaniu energii cieplnej z jednostek wewnętrznych pracujących w trybie chłodzenia do innych jednostek, które w tym samym czasie działają w trybie grzewczym;

 • Rozbudowę o moduł hydrauliczny – możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej o temperaturze od 25°C do 80°C;
 • Podłączenie kurtyn powietrznych – zapewnia separację powietrza podczas otwierania drzwi tworząc barierą powietrzną;
 • Doprowadzenie świeżego powietrza – podłączenie urządzeń przetwarzających powietrze w celu należytej wentylacji pomieszczeń.

System VRF serii V6

Zobacz gdzie kupić
System VRF serii V6

Seria V6, to innowacyjne agregaty działające w oparciu o sprężarki EVI, które zapewniają stałą wydajność grzewczą i chłodniczą układu w skrajnych warunkach. Nowy system Midea VRF, wykorzystuje zmienną temperaturę odparowania czynnika chłodniczego, aby precyzyjnie regulować wydajność chłodniczą i optymalizować zużycie energii elektrycznej.

Największa na rynku wydajność dostępna w jednym module;

 • Wysokowydajna sprężarka EVI;
 • Prosta konstrukcja;
 • Elastyczność projektowania instalacji;
 • Seria V6H dedykowana do pracy w trybie grzania do -30ᵒC.

Wyróżnienia i nagrody Midea

Eko marka 2022

Organizatorzy Programu Dobra Marka przeprowadzili badania mające na celu wskazanie najbardziej rozpoznawalnych, ekologicznych marek i firm, dbających o ochronę środowiska naturalnego, oferujących naturalne i ekologiczne produkty, cieszących się w tym zakresie zaufaniem odbiorców. Organizatorzy wytypowali te marki, które posiadają ww. cechy i w związku z tym zasługują na miano EKO MARKA 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Marka Midea znalazła się w gronie wyróżnionych marek i otrzymuje tytuł EKO MARKA 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Dobra marka 2022

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.

Marka Midea zobyła tytuł DOBRA MARKA 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Klimatyzatory i pompy ciepła.

Marka nr 1 na świecie

Marka nr 1 na świecie w kategorii urządzeń chłodząco-klimatyzujących. Badanie przeprowadzone przez Euromonitor na podstawie wielkości sprzedaży detalicznej.

Marka Midea kolejny rok z rzędu otrzymała wyróżnienie w 2022 r.

Laur klienta

Laur Klienta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17. lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług. Godła Laur Klienta są potwierdzeniem silnej pozycji nagradzanych marek na wymagającym rynku, a tym samym formą zbiorowej rekomendacji tendencji konsumpcyjnych.

ZŁOTE GODŁO w kategorii „Jakość i innowacyjność – klimatyzatory” to tytuł jaki otrzymała marka MIDEA w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Laur Klient w 2023 r.

UNIDO

Wyróżnienie UNIDO przyznane przez ONZ ds. Rozwoju Przemysłowego za wkład za działania pro ekologiczne.

Marka Midea otrzymała wyróżnienie w 2020 r. za projekt polegający na opracowaniu, produkcji i dystrybucji produktów nie mających wpływu na niszczenie warstwy ozonowej i zmniejszeniu emisji CO2.

Red Dot Design Award

Red Dot Design Award uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Co roku spośród kilku tysięcy zgłoszeń, eksperckie jury wybiera zwycięzców. Często nagroda ta nazywana jest Oskarem Designu. Przyznawana jest od 1955 roku w Essen w Niemczech.

Midea została nagrodzona w latach 2017, 2019, 2020 i 2023.

Ranking Forbes

Coroczny ranking 2000 najlepszych firm na świecie według magazynu Forbes.

W 2023 r. Midea uplasowała się na 199 pozycji.

Fortune 500

Coroczny ranking 500 największych światowych korporacji

Na liście Fortune Global 500 ogłoszono, że Midea Group już siódmy rok z rzędu pnie się w górę. W roku 2022 kolejne 43 miejsca w górę Midea uplasowała się na 245 miejscu.

Publikacje Midea

Midea maluje przyszłość - ekologiczny mural dla czystego powietrza w Warszawie
Midea maluje przyszłość - ekologiczny mural dla czystego powietrza w War...

W samym sercu Warszawy, przy Placu Bankowym można podziwiać wyjątko...

Cennik Midea 2023
Cennik Midea 2023

Gotowi na sezon klimatyzacji? Poznaj nową ofertę systemów klimatyza...

Promocja. Pompa ciepła Midea + klimatyzator.
Promocja. Pompa ciepła Midea + klimatyzator.

Przy zakupie pompy ciepła Midea M-Thermal dodatkowo klimatyzator śc...

Klimatyzatory MIDEA BREEZELESS E
Klimatyzatory MIDEA BREEZELESS E

Oszałamiający sukces klimatyzatorów ściennych Breezeless+ skłonił m...

Kampania reklamowa MIDEA
Kampania reklamowa MIDEA

W kwietniu rusza ogromna, ogólnopolska kampania reklamowa marki Mid...

Midea Xtreme Save WARMER 5+1
Midea Xtreme Save WARMER 5+1

Do zakupu 5 jednostek ściennych z serii Xtreme Save WARMER dodajemy...

Forum Pomp Ciepła
Forum Pomp Ciepła

21 marca br. odbył się event Forum Pomp Ciepła, gdzie podczas urocz...

Pompy ciepła ZYMETRIC - nowość w ofercie
Pompy ciepła ZYMETRIC - nowość w ofercie

Nowość na rynku urządzeń grzewczych pompy ciepła ZYMETRIC. Poznaj p...

Kup klimatyzator Midea a otrzymasz bluzę gratis
Kup klimatyzator Midea a otrzymasz bluzę gratis

Do zakupu jednostek ściennych i kasetonowych z serii Midea Breezele...

MIDEA V8 -nowa seria systemów VRF
MIDEA V8 -nowa seria systemów VRF

Midea to wiodąca światowa grupa technologiczna, która cały czas kre...

Historia firmy Midea

Historia marki Midea

 • 1968 Założenie działalności
 • 1980 Rozpoczęcie działalności w sektorze AGD
 • 1981 Rejestracja znaku towarowego "Midea"
 • 1985 Rozpoczęcie działalności w sektorze RAC
 • 1993 Pierwsza oferta publiczna na giełdzie Shenzen
 • 1999 Produkcja systemów VRF
 • 2004 Joint Venture z Toshiba - Carrier
 • 2008 Przejęcie Little Swan, ustanowienie FMCC
 • 2012 Opatentowanie technologii ECOtech
 • 2016 Partnerstwo z Toshiba, Clivet, Kuka
 • 2017 Nabycie udziałów Kuka i Servtronix
 • 2018 Wprowadzenie marki premium AEG z Electrolux
 • 2020 Najnowsza technologia odzysku ciepła V6R
 • 2023 Najnowsza technologia VRF V8

Katalogi i cenniki Midea

Cennik Midea 2023
Cennik Midea 2023

Gotowi na sezon klimatyzacji? Poznaj nową ofertę systemów klimatyza...

Nowy katalog i cennik Midea
Nowy katalog i cennik Midea

Poznaj nową ofertę systemów klimatyzacji Midea na sezon 2022/23.

Nowy cennik urządzeń klimatyzacyjnych Midea
Nowy cennik urządzeń klimatyzacyjnych Midea

Od 1.02.2022 r. obowiązuje nowy cennik urządzeń klimatyzacyjnych ma...

Cennik urządzeń Midea 2021
Cennik urządzeń Midea 2021

Poznaj cennik urządzeń Midea na obecny rok. ...

Katalog urządzeń Midea 20/21
Katalog urządzeń Midea 20/21

Zymetric prezentuje katalog urządzeń Midea.

Cennik urządzeń Midea 20/21
Cennik urządzeń Midea 20/21

Zymetric prezentuje cennik urządzeń Midea.

Kontakt z Midea

 • +48.22.8140685
 • marketing@zymetric.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.