290
295
Iglotech

Iglotech

Agregaty wody lodowej, klimatyzatory, klimakonwektory oraz akcesoria montażowe to tylko niektóre produkty w bogatej ofercie firmy Iglotech. Ta sieć hurtowni ma 13 oddziałów rozlokowanych w całej Polsce. Przedsiębiorstwo jest generalnym dystrybutorem urządzeń marki Fuji Electric. Swoim klientom zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne i wsparcie serwisowe.

Przewaga konkurencyjna Iglotech

 • Iglotech to hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna, która na rynku funkcjonuje od 1993 roku. W swojej szerokiej ofercie posiada urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne, chłodnicze, pompy ciepłapowietrze-woda oraz czynniki chłodnicze.
 • Iglotech jest Generalnym Dystrybutorem klimatyzatorów Split, Multisplit i VRF marki Fuji Electric, systemu wentylacyjnego Lunos oraz sprawdzonym dostawcą materiałów i akcesoriów montażowych, oraz narzędzi serwisowych dla każdego instalatora. Iglotech w swojej ofercie posiada pompy ciepła własnej marki Neoheat, centrale wentylacyjne Neovent i system dystrybucji powietrza Forvent RekuPRO.
 • Od 2019 firma jest producentem elementów wentylacyjnych. Posiada nowoczesny park maszynowy, w którym produkowane są wysokiej jakości kształtki, przewody, akcesoria i niestandardowe wyroby z blachy.
 • Na konkurencyjność firmy wpływa posiadanie własnej stacji przetaczania czynników, a także rozwinięta sieć dystrybucyjna, która pozwala na szybkie i sprawne dostarczanie zamówionych produktów.
 • Sieć hurtowni Iglotech obejmuje 13 oddziałów rozlokowanych w całej Polsce.
 • Wszystkim firmom instalacyjnym oferujemy kompleksowe zaopatrzenie każdej inwestycji, fachowe doradztwo techniczne, szkolenia, wsparcie serwisowe i marketingowe oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Bestsellery Iglotech

Pompa ciepła Neoheat EKO

Zobacz gdzie kupić
Pompa ciepła Neoheat EKO

Nowość w ofercie Neoheat – ekologiczna pompa ciepła, która jest idealnym głównym źródłem ogrzewania dla domów jednorodzinnych. Pompa również podgrzewa wodę użytkową i chłodzi latem przy bardzo wysokiej efektywności. Zaletą urządzenia jest przyjazne sterowanie. Z dotykowego panelu, zainstalowanego w jednostce wewnętrznej, można sprawdzać stan pracy, kontrolować temperaturę, czy ustawić specjalny tryb wakacyjny. Dodatkowo pompą ciepła można sterować za pomocą smartfonu lub tabletu. Pompa ma możliwość kontroli dwóch obiegów ciepła – np. ogrzewanie podłogowe i tradycyjne grzejnikowe. Na pompę ciepła Neoheat można uzyskać dotację z programu „Czyste Powietrze”.

Sprawdź jaka pompa będzie dla Ciebie najlepsza, dzięki kalkulatorowi:

http://neoheat.pl/oferta/konfigurator-pomp-ciepla

Klimatyzatory ścienne Fuji Electric R32!

Zobacz gdzie kupić
Klimatyzatory ścienne Fuji Electric R32!

Nowa oferta klimatyzatorów ściennych znanego japońskiego producenta, który od lat ceniony jest na rynku polskim za wysoką wydajność i sprawność swoich urządzeń! KGTA, KMTA i KLCA to bardzo ciche i inteligentne urządzenia o stylowym wzornictwie, które pracują w oparciu o ekologiczny czynnik R32. Urządzenia te zaprojektowane z myślą o środowisku i komforcie klientów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Klimatyzatory posiadają wygodny system sterowania, automatyczne funkcje zmiany trybu pracy czy regulacji nawiewu. Tryb pełnej mocy daje możliwość błyskawicznego chłodzenia lub ogrzania pomieszczenia. Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji, świetnie wkomponowują się w aranżację mieszkań, hoteli i restauracji. KGTA to wyjątkowa jednostka, która posiada wbudowany czujnik Save & Stop, wykrywający obecność człowieka przez co jest w stanie kontrolować tryb pracy. Kiedy pomieszczenie jest puste, urządzenie pracuje w trybie ekonomicznym lub jest zatrzymane. W opcji klimatyzatorów(KGTA i KMTA) jest sterowanie Wi-Fi za pomocą smartfona bądź tableta, także poza budynkiem. 

Centrale wentylacyjne Neovent

Zobacz gdzie kupić
Centrale wentylacyjne Neovent

Neovent KNV LUX i KNP Perfect zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu i lepszym samopoczuciu użytkowników. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiło, że centrale zapewniają skuteczną wymianę powietrza, zachowując przy tym wysoką energooszczędność. Wyposażone są w wymiennik przeciwprądowy, który gwarantuje odzysk ciepła nawet do 95%, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, a dzięki wysokiej klasy filtrom centrale są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Sterowanie odbywa się za pomocą przyjaznego sterownika dotykowego w języku polskim, wyposażonego w liczne funkcje zapewniające kompleksową kontrolę urządzenia. Centrale wentylacyjne Neovent pracują bardzo cicho, dzięki czemu użytkownicy mogą czuć się komfortowo we własnym domu. Charakteryzuje je estetyczny wygląd, a także trwałość i sztywność konstrukcji przy znacznym ograniczeniu wagi. 

System wentylacyjny Lunos E-go

Zobacz gdzie kupić
System wentylacyjny Lunos E-go

Ego jest systemem opracowanym w celu zapewnienia optymalnej wentylacji z odzyskiem ciepła w łazienkach, toaletach i kuchniach. To kompleksowe rozwiązanie, które dzięki dwóm małym wentylatorom, pracującym w przeciwnych kierunkach gwarantuje jednocześnie nawiew i wywiew powietrza, co oznacza, że praca dodatkowego urządzenia jest zbędna. System ma możliwość przełączenia pracy w tryb wywiewu, dzięki czemu usuwana jest bardzo duża ilość nieświeżego powietrza, przy poziomie nawet 45m3/h. Ego charakteryzuje się cichą pracą i eleganckim designem. Urządzenie jest kompatybilne z istniejącymi systemami z serii 160 i może zostać w łatwy sposób wymienione.  Zestaw Ego zawiera odporny na pogodę ekran zewnętrzny z moskitierą, efektywny ceramiczny wymiennik ciepła  poziomem odzysku do 81,4%, bardzo ciche wentylatory i ekran wewnętrzny z oddzielnymi wlotami do dostarczania i wyciągu powietrza z filtrem G3, nadającym się do mycia. 

System Dystrybucji Powietrza Forvent Reku PRO

Zobacz gdzie kupić
System Dystrybucji Powietrza Forvent Reku PRO

System Forvent Reku PRO to elementy wentylacyjne pozwalające na dokładną dystrybucję powietrzaszczególnie w domu, gdzie istotna jest estetyka. System składa się z 11 podstawowych elementów, zktórych można zbudować skrzynkę rozprężną lub rozdzielacz o dowolnej liczbie króćcówprzyłączeniowych. System jest kompatybilny ze wszystkimi centralami obecnie dostępnymi na rynku.Forvent Reku PRO umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie, ponadto powłoka ma właściwościantybakteryjne i antygrzybiczne, co znacznie wpływa na zachowanie odpowiedniej higieny. Króćce zklipsem znacznie upraszczają montaż, który odbywa się metodą na wcisk. Ograniczona do minimumilość łączeń oraz kształtek, a także łagodne łuki rozprowadzanych przewodów gwarantują niewielkiestraty ciśnienia. System wyróżniają bardzo dobre właściwości akustyczne i brak możliwościpojawienia się korozji. Na system udzielamy 30 lat gwarancji.

Asortyment Iglotech

Klimatyzacja

Zobacz gdzie kupić

Firma Iglotech posiada szeroką ofertę z zakresu klimatyzacji.

Klimatyzatory typu SPLIT posiadają technologię inverterową. Są to urządzenia chłodzące lub grzejące, w zależności od trybu ich pracy.

Systemy MULTI SPLIT Fuji Electric z technologią inverterową do klimatyzowania dwóch, trzech lub czterech indywidualnych pomieszczeń. W ofercie firmy Iglotech dostępny jest system MULTI Symultaniczny dla jednego dużego pomieszczenia o nieregularnych kształtach. System klimatyzacji może obsługiwać nawet do 8 jednostek.

W ofercie firmy Iglotech znajduje się także system klimatyzacyjny VRF Fuji Electric. Jest to najbardziej zaawansowana i rozbudowana pompa ciepła typu powietrze - powietrze, wykorzystująca zmienny przepływ i bezpośrednie odparowanie czynnika chłodniczego. 

Pompy ciepła

Zobacz gdzie kupić

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat zapewniają kompletne ogrzewanie domu i całoroczne podgrzewanie wody przy bardzo korzystnych warunkach roboczych i bez emisji zanieczyszczeń. W ofercie znajdują się pompy ciepła powietrze/woda dedykowane do domów, jak i do większych powierzchni.

Wentylacja

Zobacz gdzie kupić

Firma Iglotech oferuje także szeroka gamę produktów z zakresu wentylacji.

W skład oferty wchodzą: 

 • centrale wentylacyjne,
 • wentylatory,
 • kurtyny powietrzne,
 • nagrzewnice i chłodnice,
 • elementy wentylacyjne.

Chłodnictwo

Zobacz gdzie kupić

W ofercie firmy Iglotech znajduje się szeroka gama produktów z kategorii chłodnictwo.

W skład oferty wchodzą:

 • sprężarki,
 • agregaty skraplającechłodnice,
 • skraplacze i wymienniki,
 • automatyka chłodnicza i regulatory,
 • armatura chłodnicza,
 • drzwi mroźnicze i chłodnicze.

Czynniki chłodnicze

Zobacz gdzie kupić

W ofercie firmy Iglotech znależć można czynniki chłodnicze R134a, R404A, R407C, R410A, R507, HFO1234yf oraz oleje chłodnicze Reniso, Danfoss, Matrix.

Materiały i akcesoria montażowe

Zobacz gdzie kupić

Materiały i akcesoria montażowe w ofercie firmy Iglotech:

 • Izolacje K-Flex i Roockwool,
 • Rury miedziane chłodnicze,
 • Kształtki miedziane,
 • Korytka i kształtki instalacyjne, odpływy skroplin,
 • Pompki skroplin, regulatory ciśnienia skraplania,
 • Środki do czyszczenia wymienników,
 • Systemy mocowań,
 • Akcesoria montażowe.

Narzędzia serwisowe i przyrządy pomiarowe

Zobacz gdzie kupić

Narzędzia serwisowe i przyrządy pomiarowe dostępne w ofercie Iglotech:

 • Pompy próżniowe Profesta,
 • Narzędzia Value.

Wyróżnienia i nagrody Iglotech

Brylant Polskiej Gospodarki

Wybór laureatów i stworzony przez Instytut ranking jest wynikiem rzetelnych badań przeprowadzonych przez ekspertów na podstawie wiarygodnych danych z Krajowego Rejestru Sądowego. Nagrody są przyznawane od 2008 roku przez Instytutu Europejskiego Biznesu.

Otrzymanie wyróżnienia jest potwierdzeniem wzrostu sprzedaży, wiarygodności i pozycji Iglotech na rynku HVAC&R.

Certyfikat Dobra Marka

Certyfikat Dobra Marka to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję Forum Biznesu oraz Biznes Trendy. Nagroda ma na celu wyłonienie najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek obecnych na polskim rynku. Zdobycie certyfikatu świadczy o wysokiej jakości produktu i dużym stopniu zaufania konsumentów.

Złotym Medalem w 2020 roku nagrodzone zostały pompy ciepła Neoheat.

Orły Hurtownictwa

Orły Hurtownictwa

Firma Iglotech została laureatem Orłów Hurtownictwa, wyprzedzając równocześnie ponad 138 tysięcy innych firm w Polsce. Tym samym dołączyła do grona liderów branży, wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Nagroda przyznawana jest na podstawie rekomendacji i ocen zamieszczanych na  najpopularniejszych serwisach opiniujących. Orły Hurtownictwa od  lat kojarzą się jednoznacznie z  jakością oraz zadowoleniem klientów. „Orły Hurtownictwa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług.

Lider Instalacji

Celem konkursu LIDER INSTALACJI jest promocja najlepszych rozwiązań technicznych w branży instalacyjnej. Medium, kropla wody, symbolizuje to, co doskonałe. Przyznając nagrody, redakcja Rynku Instalacyjnego zwraca uwagę czytelników na najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące uzyskanie efektów ekonomicznych i przynoszące satysfakcję użytkownikom, a także na usługi i działania firm zasługujące na szczególne wyróżnienie.

Pompa Ciepła Neoheat otrzymała nagrodę w konkursie Medium LIDER INSTALACJI w kategorii: Odnawialne źródła energii. Głównym celem Medium LIDER INSTALACJI jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym naciskiem na ich energooszczędność i oddziaływanie na środowisko naturalne.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group w oparciu o dane z okresu 3 ostatnich lat działalności.

Gazela Biznesu 2018, 2019

Tytuł Gazeli Biznesu to  znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny– udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat. Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżemi zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

DELTA

Nagrody DELTA przyznane są najbardziej dynamicznym i skutecznym biznesowo firmom przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Wyróżnienie jest synonimem pozytywnych zmian i rozwoju biznesu w branży. Przyznanie nagrody poprzedza analiza ekonomiczna przedsiębiorstw działających w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej: producentów, importerów, firm handlowych i wykonawców. Celem analizy jest określenie tempa rozwoju branży oraz odniesienie kondycji poszczególnych przedsiębiorstw do średniej branżowej.

Delta 2018, 2019 i 2020

Nagrody DELTA przyznane są najbardziej dynamicznym i skutecznym biznesowo firmom, co stawia je jako synonim pozytywnych zmian i rozwoju biznesu w branży. Stowarzyszenie Polska Wentylacja wręcza nagrody na podstawie analizy ekonomicznej przedsiębiorstw (producentów, importerów, firm handlowych i wykonawców), która uwzględnia takie czynniki jak: tempo rozwoju branży oraz odniesienie kondycji poszczególnych przedsiębiorstw do średniej branżowej. Iglotech został wyróżniony prestiżową nagrodą Delta w roku 2018, 2019 (zdobywając I miejsce w kategorii najdynamiczniej rozwijające się firmy funkcjonujące od 20 lat) i 2020.

Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw, które mają największą dynamikę wzrostu wartości firmy w ciągu ostatnich trzech lat działalności. Przygotowywane są one we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska. Ranking opracowany zostaje na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: duże, średnie i małe firmy.

Diamenty Forbesa 2019

Już po raz 12 opracowano ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, a wśród nich znalazł się Iglotech. W zestawieniu sporządzonym przez Bisnode Polska oraz redakcję miesięcznika Forbes znajdują się firmy, które w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Wśród kluczowych kryteriów oceny, sporządzanej na podstawie tzw. metody szwajcarskiej(dochodowo-majątkowej), znalazły się m.in. wyniki finansowe za trzy ostatnie lata, wartość majątku, historia płatnicza, oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. „Firma Iglotech, która swoje korzenie ma jeszcze w latach 90., w 2018 r. obchodziła srebrne gody. 25 lat na rynku to nie tylko ćwierć wieku, to bagaż doświadczeń zarządzających i zaufanie partnerów oraz Klientów, które do dziś pozwalają firmie na szybki rozwój.” – Forbes.

Publikacje Iglotech

Pompy ciepła Neoheat na Liście ZUM
Pompy ciepła Neoheat na Liście ZUM

Od 14 czerwca 2024 r. zaszły zmiany w programie Czyste Powietrze. B...

Tournée Mistrzowskich Dni Otwartych w hurtowni Iglotech zakończone!
Tournée Mistrzowskich Dni Otwartych w hurtowni Iglotech zakończone!

Podczas ostatnich dwóch miesięcy w hurtowni Iglotech odbyło się kil...

Promocje na pompy ciepła Neoheat w hurtowni Iglotech
Promocje na pompy ciepła Neoheat w hurtowni Iglotech

Odkryj atrakcyjne promocje na innowacyjne pompy ciepła Neoheat dost...

Pompy ciepła Neoheat dostępne na liście dofinansowań BAFA
Pompy ciepła Neoheat dostępne na liście dofinansowań BAFA

Dzięki wysokim parametrom energooszczędności pompy ciepła Neoheat z...

Lunos – Nowoczesna wentylacja zdecentralizowana
Lunos – Nowoczesna wentylacja zdecentralizowana

Lunos jest synonimem jakości, innowacji i niezawodności w świecie r...

Czerwcowe promocje Iglotech
Czerwcowe promocje Iglotech

W tym miesiącu w obniżonej cenie: wąż odprowadzania skroplin, klima...

Nowy wymiar sterowania centralami Östberg
Nowy wymiar sterowania centralami Östberg

Właściwa wentylacja odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortu i ...

Hurtownia Iglotech zaprasza na Mistrzowskie Dni Otwarte!
Hurtownia Iglotech zaprasza na Mistrzowskie Dni Otwarte!

Przed nami gorący okres futbolowych emocji! Już teraz zapraszamy ws...

Majowe promocje Iglotech
Majowe promocje Iglotech

Akcesoria, rury miedziane, klimatyzatory, chłodnice powietrza, klim...

Hurtownia Iglotech podsumowuje udział w Dniach Profesjonalistów 2024!
Hurtownia Iglotech podsumowuje udział w Dniach Profesjonalistów 2024!

W zeszłym tygodniu Stadion Narodowy stał się centrum networkingu br...

Opinie o Iglotech

Instalator

2021-11-17 10:30:38

Hurtownia w pełni wyposażona i z bardzo dobrymi warunkami dla instalatora. Bardzo szybka realizacja.

Klim welt

2021-07-03 10:33:46

Super

Instalator

2021-09-29 19:30:30

Kupuję od nich urządzenia już od kilku lat. Urządzenia szybko dostępne i dobrej jakości, łatwe w montażu

Artur Czarny

2021-01-17 15:56:41

Firma z doświadczeniem, pomysłami i zespołem wykwalifikowanych pracowników. Bardzo doceniamy zarówno profesjonalną obsługę i stały kontakt z opiekunem handlowym z Kwidzyna. Polecam firmę Iglotech i pracujących tam specjalistów jako kompetentnego partnera w biznesie - jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Klimatyzacja i wentylacja

2021-11-18 09:00:23

Polecam! Szybka realizacja zamówień, preferencyjny system rabatowania oraz kompleksowe zaopatrzenie każdej każdej inwestycji, od pomp ciepła, przez fotowoltaikę, wentylację, klimatyzację aż po systemy montażowe i wszystkie niezbędne akcesoria.

KLIMA-MASTER

2021-11-25 08:42:14

POLECAM

Gość

2023-01-27 14:47:37

Profesjonaliści, doradzą co wybrać. Polecam

Instal-klima

2023-04-20 10:30:06

kompleksowe zaopatrzenie, szybka realizacja zamówień. Profesjonalne podejście do klienta


Katalogi i cenniki Iglotech

Nowy katalog pomp ciepła Neoheat
Nowy katalog pomp ciepła Neoheat

W nowym katalogu znajdziesz szeroką ofertę oraz nowe niższe ceny.

Iglotech przedstawia nowy cennik na 2023/2024
Iglotech przedstawia nowy cennik na 2023/2024

Iglotech przedstawia nowy cennik na sezon 2023/2024. W ofercie hurt...

Östberg – sprawdź nowy cennik na urządzenia wentylacyjne szwedzkiego producenta
Östberg – sprawdź nowy cennik na urządzenia wentylacyjne szwedzkiego pro...

Östberg przedstawia aktualny cennik central wentylacyjnych z obroto...

Nowy cennik Fuji Electric
Nowy cennik Fuji Electric

Już jest dostępny nowy cennik Fuji Electric 2022/23 z pełną ofertą ...

Neoheat - katalog pomp ciepła 2022
Neoheat - katalog pomp ciepła 2022

Neoheat przedstawia katalog pomp ciepła na 2022 r.

Neovent przedstawia nowy katalog central wentylacyjnych 2021!
Neovent przedstawia nowy katalog central wentylacyjnych 2021!

Neovent przedstawia nowy katalog central wentylacyjnych. Oferta Neo...

IGLOTECH przedstawia nowy cennik na sezon 2021/22
IGLOTECH przedstawia nowy cennik na sezon 2021/22

Znajdziecie w nim kompleksową ofertę produktów z zakresu klimatyzac...

Cennik klimatyzatorów SPLIT i MULTI SPLIT 2021
Cennik klimatyzatorów SPLIT i MULTI SPLIT 2021

Haier opublikował cennik klimatyzatorów SPLIT i MULTI SPLIT na rok ...

Katalog pomp ciepła Neoheat
Katalog pomp ciepła Neoheat

Pompy ciepła jako główne źródło ogrzewania dla domów jednorodzinnych

Cennik systemów klimatyzacyjnych Fuji Electric 2020/2021
Cennik systemów klimatyzacyjnych Fuji Electric 2020/2021

Iglotech prezentuje najnowszy cennik systemów klimatyzacji split i ...

Kontakt z Iglotech

 • +48.55-6457300
 • iglotech@iglotech.com.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.