Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o. | wentylacja.com.pl

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o. - logo

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Sokołowska, 36
05-806 Sokołów
WOLF jeden z czołowych w skali globalnej dostawców systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Naszą dewizą jest PERFEKCYJNE DOPASOWANY DO CIEBIE.

Dane adresowe:
Sokołowska, 36
Sokołów
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.:
Producent:
  • Centrala -> Centrala "basenowa"
  • Centrala -> Centrala dachowa (rooftop)
  • Centrala -> Centrala wentylacyjna
  • Centrala -> Centrala z odzyskiem ciepła, rekuperatory
  • Centrala -> Centrala rekuperacyjna
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Regulatory obrotów, falowniki
Stadion Narodowy w Warszawie - Na Stadionie Narodowym w Warszawie zastosowano 76 central klimatyzacyjnych serii KG Top - od KG Top 64 aż po KG Top 450. Łącznie w ramach całego systemu klimatyzacji i wentylacji zamontowano 972 jednostek wielofunkcyjnych. Wszystkie urządzenia są wyposażone w systemy odzysku ciepła.
Allianz Arena w Monachium - Centrale wentylacyjne firmy WOLF zapewniają dobry klimat i przyjemne temperatury w lożach, biurach i podziemiach także jednego z najokazalszych i najnowocześniejszych stadionów piłkarskich - Allianz Arenie w Monachium.Zastosowano tam 54 centrale z odzyskiem ciepła i wydajnością do 45 000 m³ powietrza na godzinę.
Kreml, Moskwa - Firma WOLF zapewnia klimatyzację na Kremlu, a dokładniej mówiąc w wybudowanym w roku 1961 Pałacu Kremlowskim. Dziś pałac jest wykorzystywany głównie do wydarzeń kulturalnych, takich jak balet, opery i koncerty znanych artystów. Wcześniej obiekt był wykorzystywany na potrzeby oficjalnych przyjęć komunistycznej partii dawnego Związku Radzieckiego.
Kompleksy mieszkalne w Chinach - Firma WOLF GmbH działa w Chinach od 2004 i w ostatnich latach intensyfikuje swoje działania na tym rynku. Szczególną popularnością cieszą się wydajne, kompaktowe i łatwe w instalacji urządzenia grzewcze. Tylko w kompleksach mieszkalnych Guantang Yunding, Runze Shujun i Willa Zonglvtan zamontowano w ostatnich latach 328 kotłów gazowych typu CGB.
Basen amalienbad w Wiedniu - Bezpośrednio przy placu Reumannplatz w 10 dzielnicy Wiednia znajduje się wzniesiony w połowie lat dwudziestych ubiegłego stulecia budynek w stylu art déco. Urzeka swoją architekturą oraz potężnym szklanym dachem. Niedawno kompleks Amalienbad poddano kompleksowej renowacji i wyposażono w centrale KG Top firmy WOLF.