Wiwent Serwis Sp. z o.o. - logo

Wiwent Serwis Sp. z o.o.

Ciupagi 1
03-016 Warszawa
Wiwent Serwis oferuje Państwu profesjonalne usługi z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Wykonamy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w obiektach nowobudowanych i już istniejących.

W naszej ofercie mamy bardzo bogaty wybór doskonałych urządzeń takich jak: klimatyzacja Mitsubishi, klimatyzacja Lq, klimatyzacja Fujitsu oraz klimatyzacja MDV . Oferujemy niezawodne urządzenia, z długoletnią gwarancją: klimatyzacja Fujitsu i klimatyzacja Mitsubishi posiada 5 lat gwarancji. Klimatyzacja Daikin, MDV to 3 lata gwarancji. Pozostałe klimatyzacje to 2 lata gwarancji.
Oferowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty producenta co jest gwarancją wysokiej jakości naszych instalacji. Pracownicy naszej firmy to wysoko wykwalifikowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt załoga dzięki której wykonamy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta według najlepszych standardów.

Firma posiada szereg wymaganych uprawnień do świadczenia usług:
- świadectwa kwalifikacyjne elektryczne do 1kV.
- świadectwa kwalifikacyjne na urządzenia chłodnicze powyżej 50kW.
- świadectwa kwalifikacyjne upoważniające do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane.