VDP Joanna Altheim | wentylacja.com.pl 

VDP Joanna Altheim

Unter den Linden 27A
28759
VDP to firma swiadcząca kompleksowe usługi biurowe w Niemczech.
Zorganizujemy biuro dla Państwa firmy na zlecenie, czyli bez koniecznosci zakładania przez Państwa działalnosci w Niemczech.
Przejmiemy wszelkie prace biurowe- mieliby Państwo dla swoich niemieckich klientów kontakt pod niemieckim numerem telefonu i faxu, pod niemieckim E- mailem. Naszym założeniem jest kompleksowa obsługa biurowa, której zakres znacznie wykracza poza jedynie tłumaczenie korespondencji i rozmowy telefoniczne. Obejmiemy Państwa klientów profesjonalną obsługą-przyjmiemy zapytania, wesprzemy w opracowywaniu ofert, omówimy z klientem wszelkie szczegóły,niejasnosci, ewentualne zmiany, terminy dostaw itp.
My sami nie zajmujemy się czynną dystrybucją, działamy jedynie na miejscu i nie wykonujemy prac przedstawiciela handlowego. Jednak Państwa przedstawicieli handlowych wesprzemy w wyszukiwaniu potencjalnych klientów, tworzeniu Państwa bazy klientów, umawianiu terminów.Obsługę wykonujemy na zlecenie za stałą stawkę użależnioną od zakresu prac, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów funkcjonowania biura, nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji od sprzedaży.