Usługi Hydrauliczne Jarosław Sadowicz - logo

Usługi Hydrauliczne Jarosław Sadowicz

Dobrochny 11
61-055 Poznań
Jarosława Sadowicz w rezultacie wyrobionego doświadczenia popartemu latami praktyki świadczy usługi odmiennego gatunku w branży hydraulicznej aktualnie od 1995 roku. Jego zachwycająca wiedza podstawowych, jak i nowomodnych technologi pozwala na odnalezienie się niemal w dowolnej sytuacji.
Centrala wytrawnej obsługi hydraulicznej pozostała założona w Poznaniu.

Wyśmienite zaangażowanie właściciela oraz obeznanie pozwala pełnić profesje przy kluczowych technologiach hydraulicznych typu stal, miedź, ale oprócz tego i tych nowoczesnych, mianowicie: Hepworth, Kisan, TECE, Rehau, Wavin, Blanson. Udzielane usługi obejmują od renowacji hydraulicznych takich jak cieknący kran, wężyki, udrożnianie kanalizacji czy podłączenie pralek oraz montaż łazienkowym. Firma również pomyślnie zweryfikuje się w większych i w wyższym stopniu skomplikowanych funkcjach: zamrożenie grzejników, by je wymienić (nawet w kamienicach), wyrywanie zawodów z centralnym ogrzewaniem oraz odrębnych przedsięwzięciach połączonych z instalacjami wodnymi, grzewczymi, kanalizacyjnymi i to w każdej czynnej na rynku technologii.

Firma dzięki wieloletniemu istnieniu na polskim rynku i z pozytywnymi reputacjami klientów udziela się w fachowych obsługach hydraulicznych nie tylko w miejscowości centrali, ale dodatkowo w całym województwie wielkopolskim.