Tetris Poland Sp. z o.o.

Puławska 597
02-885 Warszawa
Międzynarodowa firma Tétris specjalizuje się w aranżacji różnorodnych powierzchni m.in.biurowych, handlowych, hotelowych i logistycznych. Firma powstała w 2003 roku i od tego czasu zrealizowała szereg projektów w 13 krajach Europy. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, które będą kluczowym czynnikiem sukcesu biznesu naszych klientów.

Jesteśmy pionierami w realizacji projektów „pod klucz” (Design & Build). Śledzimy globalne trendy i cały czas wsłuchujemy się w głos naszych klientów: przy opracowywaniu zaleceń, bierzemy pod uwagę nowe modele pracy, życia i konsumpcji, nowe technologie oraz problemy środowiskowe i społeczne — a wszystko po to, by zapewnić optymalne rozwiązania, spełniające potrzeby Waszej firmy i jej klientów.

Dzięki silnej obecności lokalnej i dokładnej znajomości branż, w których pracujemy, jesteśmy partnerami zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych spółek państwowych. Nasze zrozumienie globalnych wyzwań i międzynarodowa struktura, czynią z nas preferowanego dostawcę usług na rzecz korporacji.