TEKLIM Sp.j. - logo

TEKLIM Sp.j.

Białowiejska 14
01-458 Warszawa
Firma TeKlim Sp.j. będąca wyłącznym importerem firmy Biddle bv w Polsce serdecznie zaprasza do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas urządzeń.
Cechą wyróżniającą produkty Biddle jest nowoczesna technologia, służąca uzyskaniu jak najlepszego komfortu użytkowników, oszczędność energii oraz efektywności działania. Proponujemy rozwiązywanie problemów związanych z ochroną otwartych drzwi, nie zaś sprzedaż hurtową. Każdy temat traktujemy indywidualnie.

Firma BIDDLE jest producentem najwyższej jakości:

- kurtyn powietrznych komfortowych
model SR z technologią proaktywnej pracy automatycznej CHIPS (przewidywania konwekcji), 6 biegów, płynna regulacja mocy, nagrzewnice wodne,elektryczne, modele do wolnego zawieszenia, zabudowy oraz kasetonowe , model CITY - o bardzo dobrych parametrach akustycznych

- kurtyn powietrznych uniwersalnych i przemysłowych
model DF lub IndAC, nagrzewnice wodne lub elektryczne, montaż w poziomie lub pionie, wersje specjalne do pracy w niskich temperaturach.

- specjalistycznych kurtyn powietrznych do chłodni i mroźni
Trójstrumieniowa kurtyna MAT, która oprócz separacji klimatów przy otwartych drzwiach do mroźni - dzięki opatentowanym technologiom pozwala na całkowite wyeliminowanie powstawania mgły, oszronienia i oblodzenia składowanych produktów (wymagania przepisów HACCP)

- ogrzewaczy powietrza z dyszami dalekiego zasięgu
Aparaty grzewczo-wentylacyjne NOZ2 z nagrzewnicą wodną, wysokość zawieszenia od 4m do 16m, dzięki ruchomym dyszom dalekiego zasięgu uzyskujemy zasięgi większe niż przy standardowych ogrzewaczach oraz lepsze wymieszanie powietrza i bardziej równomierny rozkład temperatury w strefie pracy


Teklim Sp.j. jest wyspecjalizowaną firmą klimatyzacyjną. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie zdobyte przez nas w ciągu 20 lat pracy w tej branży.
Oprócz dystrybucji kurtyn Biddle zajmujemy się klimatyzacją i wentylacją. Naszą ofertę uzupełniają wyroby renomowanych producentów urządzeń: KLIMATYZACYJNYCH, Daikin, Fujitsu, Mitsubishi, LG.