Systema Polska Sp. z o.o. | wentylacja.com.pl 
Systema Polska Sp. z o.o.  - logo

Systema Polska Sp. z o.o.

ul. Długa 5
98-220 Zduńska Wola
Firma Systema Polska istnieje na rynku polskim od roku 1998. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, osiągamy duże sukcesy w naszej branży. Produkty nasze znane w Polsce od wielu lat, cieszą się bardzo dobrą opinią ze względu na swą niezawodność, niską cenę i ekonomiczność. Zajmujemy się produkcją:
Promienniki podczerwieni INFRA. Promienniki podczerwieni wykazują najmniejszą bezwładność cieplną spośród wszystkich systemów grzewczych. Przyjemne ciepło pochodzące od rozgrzanego źródła jest odczuwalne już po krótkiej chwili od włączenia urządzenia.

System pasów promieniujących OHA. Zasada działania jest taka sama jak promiennika rurowego. Z tą jednak różnicą, że rura promieniująca jest dłuższa i nagrzewa się do niższej temperatury 120 - 290 st.C. Zespół palnika posiada częściowa recyrkulację spalin dzięki czemu sprawność systemu wzrasta do 93%.
Nagrzewnice gazowe i olejowe EOLO. EOLO jest wymiennikową nagrzewnicą powietrza przeznaczoną do bezpośredniego lub pośredniego ogrzewania i wentylacji wszelkiego rodzaju pomieszczeń.
Konwektory KING. KING to seria ogrzewaczy konwekcyjnych zasilanych gazem z grawitacyjnym lub wymuszonym odprowadzeniem spalin, która jest doskonałą alternatywą dla konwencjonalnego ogrzewania. Urządzenie może być zasilane gazem płynnym lub ziemnym.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikat wydany przez Instytut Górnictwa Naftowego I Gazownictwa w Krakowie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, oraz dostawy naszych urządzeń.
Wykonujemy obliczenia zapotrzebowania energetycznego dla obiektów, zestawienia ekonomiczne dla różnych systemów ogrzewania, wykazujące opłacalność danej inwestycji. Zapraszając do korzystania z naszych usług, mamy nadzieję, iż zakres naszej działalności, jak również profesjonalizm w działaniu, okaże się we współpracy z Państwem jak najbardziej owocny.