STIEBEL ELTRON POLSKA Sp. z o.o. - logo

STIEBEL ELTRON POLSKA Sp. z o.o.

Działkowa 2
02-234 Warszawa
Firma pełna energii!

STIEBEL ELTRON to międzynarodowa grupa, która należy do światowych liderów rynkowych i technologicznych w dziedzinie usług budowlanych i energii odnawialnej.

Jako firma rodzinna napędzana innowacjami, STIEBEL ELTRON realizuje jasną strategię w zakresie produkcji i rozwoju produktów - w celu zapewnienia przyjaznych dla środowiska, wydajnych i wygodnych usług budowlanych. Firma opiera się na ponad 3900 pracownikach na całym świecie i ich doświadczeniu na każdym etapie rozwoju - od wstępnego projektu, aż po produkcję produktu końcowego. Rezultatem są wydajne i innowacyjne rozwiązania do ciepłej wody, ogrzewania, wentylacji i chłodzenia. Dzięki szerokiej gamie produktów STIEBEL ELTRON już dziś ma właściwe rozwiązanie, aby przygotować domy na przyszłe wymagania.

STIEBEL ELTRON ma ponad 40 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji pomp ciepła. Skorzystaj z naszej wiedzy.

STIEBEL ELTRON oferuje właściwe rozwiązanie dla każdego obiektu i każdego wymagania: nowego projektu budowlanego lub do modernizacji. Instalacji zewnętrznej lub wewnętrznej. Oferujemy wysoko wydajne pompy ciepła do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody i chłodzenia. Nowoczesne systemy wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewacze wody - zaprojektowane w Niemczech.

Dane adresowe:
Działkowa 2
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy STIEBEL ELTRON POLSKA Sp. z o.o.:
Producent:
  • Pompy -> Pompy ciepła
  • Centrala -> Centrala wentylacyjna
  • Centrala -> Centrala z odzyskiem ciepła, rekuperatory
  • Centrala -> Centrala rekuperacyjna
  • Kotłownie i węzły grzewcze -> Podgrzewacze, zasobniki
  • Wymienniki -> Rekuperatory