SMAY Sp. z o.o. | wentylacja.com.pl 
SMAY Sp. z o.o. - logo

SMAY Sp. z o.o.

Ciepłownicza 29
31-587 Kraków
Profil działalności:
SMAY Sp. z o.o. jako polska firma consultingowo-produkcyjna nieprzerwanie od 1989 roku dostarcza rozwiązania i urządzenia z zakresu wentylacji, których celem jest podnoszenie komfortu i bezpieczeństwa w budynkach. W oddanym w 2008 roku zakładzie produkcyjnym o powierzchni 6000 m2 wyposażonym w najnowocześniejsze urządzenia tworzymy produkty o najwyższych standardach. Jako jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce posiada własne biuro projektowe, konstrukcyjne, dział badań i rozwoju z profesjonalnym laboratorium badawczym oraz dział obliczeń CFD. Wszystkie procesy są kierowane i nadzorowane przez wysoko wykwalifikowane, posiadające wieloletnie doświadczenie służby inżynieryjno-techniczne. Jakość oferowanych przez firmę SMAY wyrobów poparta jest wieloma aprobatami i atestami technicznymi oraz higienicznymi, a także licznymi opracowaniami jednostek naukowo-badawczych. O rosnącej pozycji firmy świadczą także liczne nagrody otrzymywane przez firmę, jak i oferowane produkty.

Kompleksowa Obsługa:
• Doradztwo w procesie podejmowania decyzji
• Projektowanie odpowiednich systemów
• Dostarczanie nietypowych rozwiązań i systemów
• Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkty:
• Czerpnie i wyrzutnie dachowe: CPD typu A, CPD typu C, CWM, CWP, ZS
• Podstawy dachowe: PD typ A, PD typ B, PDTK / PDT, BTR
• Klapy przeciwpożarowe: KWP-O-E(S), KTM, KTM-ME-VAV, KTS, KWP-Ex
• Przepustnice jednopłaszczyznowe ekonomiczne PJBE, PJA, PJAU, PJB
• Przepustnice wielopłaszczyznowe: aluminiowa ALM, PS, PW350, PWII, PWIIS
• Wentylatory strumieniowe: SCF

Dla kogo?
Jesteśmy producentem urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych dla obiektów przemysłowych, handlowych i biurowych, a także hoteli i wszelkich innych budowli użyteczności publicznej. Produkty i rozwiązania kierowane są do firm projektowych, produkcyjnych oraz budowlano-montażowych.

Certyfikaty:
Oferowane przez firmę Smay produkty są przebadane i spełniają wszystkie standardy norm europejskich. Polityka jakości obejmuje procesy projektowe, produkcyjne, dystrybucyjne oraz serwisowe, co gwarantuje otrzymanie produktu zgodnego z oczekiwaniami Klientów. Jakość dostarczanych urządzeń poparta jest wieloma aprobatami i atestami technicznymi oraz higienicznymi, a także licznymi opracowaniami jednostek naukowo-badawczych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. W ofercie firmy znajdują się również produkty z certyfikatem CE. Smay posiada także certyfikaty dopuszczające produkowane wyroby do obrotu na terytorium Federacji Rosyjskiej oraz Ukrainy.

Dane teleadresowe:
Centrala Kraków
ul. Ciepłownicza 29, 31-587 Kraków
Sekretariat: +48 12 378 1 800
Fax: +48 12 378 1 888
email: info@smay.pl