SFERA | wentylacja.com.pl 
SFERA  - logo

SFERA

Reja 7
05-820 Piastów
Firma SFERA powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów branży instalacyjnej, a jej podbudową jest wieloletnie doświadczenie i szerokie kontakty na rynku sanitarno - instalacyjnym. Dostarczymy Państwu nowoczesne rozwiązania, które przełożą się na ekonomię eksploatacji oraz podniesienie standartu życia w Waszych domach i miejscach pracy.

W ostatnim okresie duży nacisk położyliśmy na nowy na naszym rynku trend - dekoracyjne grzejniki panelowe INFRARED. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą paneli oraz kompletnym systemem ogrzewania podczerwienią SUNNYHEAT, co pozwala nam dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta w zakresie ogrzewania podczerwienią jest najszersza na rynku i wciąż ją poszerzamy. Biorąc pod uwagę zalety tego typu ogrzewania wiemy, że wkrótce stanie się ono i u nas popularne , tak jak obecnie ma to miejsce w całej Europie.

Ale nie zapominamy też o konwencjonalnych systemach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy pomocą w doborze wszelkich instalacji i zawsze jesteśmy w stanie dobrać urządzenia optymalne do Państwa potrzeb oraz kieszeni.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.