SENSOR TECH

Kamieńskiego 205
51-126 Wrocław
Firma Sensor Tech powstała z doświadczeń i wiedzy fachowców z branży projektowo-wykonawczej automatyki budynków. Na działalność firmy składa się opracowywanie, produkcja i sprzedaż wybranych komponentów HVAC na rynku polskim i rynkach zagranicznych, jak również dystrybucja produktów innych firm, w uzupełnieniu do naszej oferty. Bazując na szerokim doświadczeniu firm partnerskich w projektowaniu i wykonawstwie instalacji HVAC i BMS projektujemy urządzenia, które pozwalają na ograniczenie kosztów projektu i ułatwiają jego wdrożenie oraz późniejsze eksploatowanie instalacji.

Działalność firmy zasadza się na trzech obszarach:

1. Projektowanie i produkcja urządzeń konkurencyjnych do dostępnych w chwili obecnej na rynku. Wysoka estetyka i staranność wykonania przy utrzymaniu korzystnego stosunku cenowego, wysoka funkcjonalność i "wandaloodporność" jest efektem korzystania z wieloletnich doświadczeń z zakresu projektowania i wdrażania instalacji HVAC

2. Projektowanie układów autorskich opierające się na zleceniach krajowych i zagranicznych. W praktyce wygląda to bardzo prosto: Zleceniodawca definiuje projekt docelowy i koszty produkcji, w jakich ma on powstać - my zajmujemy się wcieleniem projektu w życie.

3. Dystrybucja urządzeń innych producentów w uzupełnieniu do naszej oferty: presostaty, przetworniki i in.

Filozofia firmy zakłada każdorazowo osiąganie wysokiej jakości za rozsądną cenę oraz zaspokojenie potrzeb klienta w zakresie doradztwa, realizacji zamówień, jak również obsługi posprzedażowej. Zadowolenie klienta z zakupionego urządzenia jest dla nas najlepszą gwarancją ponownego złożenia zamówienia, jak również najlepszą drogą szerszej reklamy dla naszego produktu.