Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. - logo

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Szturmowa 2a
02-678 Warszawa
Od samego początku istnienia Samsung Electronics dąży do osiągnięcia pozycji lidera w każdej dziedzinie aktywności rynkowej. Rezultatem tej postawy jest rozwój marki, która jest utożsamiana z perfekcyjnym standardem, wysoką jakością produktów i wiernym oddaniem swoim klientom. Poprzez stale utrzymywaną kreatywność i unowocześnianie produktów, Samsung zyskał szacunek i sympatię klientów na całym świecie, które motywują firmę do dalszego rozwoju.

Dział Klimatyzacji Samsung Electronics Polska oferuje pełną gamę systemów klimatyzacji komfortu, bezpośredniego odparowania takich jak urządzenia ścienne monosplit serii RAC, CAC monosplit do zabudowy, układy multi FJM oraz rozbudowane systemy klimatyzacji ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego DVM (dostępny system z odzyskiem ciepła, możliwość współpracy z zewnętrznymi chłodnicami freonowymi do central wentylacyjnych).

Klimatyzatory i pompy ciepła Samsung wykorzystują czynnik chłodzący R410A, którego wskaźnik GWP wynosi ponad 150 (zgodnie z regulacją 517/2014).