Robert Bosch Sp. z o.o. - logo

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
Portfolio Bosch Termotechnika zostało poszerzone o urządzenia związane z klimatyzacją. Oferta jest bardzo zróżnicowana, zarówno pod kątem typów urządzeń, jak i miejsc ich montażu.
W asortymencie znajdują się:
- RAC - urządzenia pokojowe, naścienne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) w trzech modelach o mocy od 2,6 kW do 7,3 kW; wszystkie modele dają możliwość podłączenia do 50 m instalacji freonowej z przewyższeniem do 25 m oraz pracują w temperaturze -15°C, zarówno dla trybu grzania, jak i chłodzenia. Poza kontrolą temperatury można również poprawić jakość powietrza i usunąć mikroby lub inne niepożądane substancje znajdujące się w powietrzu. Oferta produktowa klimatyzatorów została w pełni uzupełniona o modele pracujące z czynnikiem R32, który ma niższy wskaźnik GWP, niż tradycyjne klimatyzatory wykorzystujące czynnik R410, dzięki czemu jest bardziej przyjazny środowisku. Klimatyzatory tego typu są dedykowane głównie do mieszkań, pomieszczeń biurowych oraz serwerowni.
- SCAC – urządzenia komercyjne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) kasetonowe, kanałowe i przypodłogowo-podstropowe w zakresie mocy od 5,3 kW do 14,0 kW. Klimatyzatory te są wyposażone we wbudowane pompki skroplin oraz mają w standardzie wyjście on/off i możliwość podłączenia do BMS, pozwalającej na szersze aplikacje komercyjne. Dedykowane są głównie do biur, domów, mieszkań, sklepów, aptek oraz serwerowni.
- Multi Split – systemy multi charakteryzują się możliwością podłączenia już od jednej do pięciu jednostek wewnętrznych w zakresie mocy od 2,3 kW do 7,0 kW do jednego agregatu jedno-wentylatorowego w zakresie od 5,2 kW do 12,4 kW. Dedykowane są głównie do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz biur.
- VRF – systemy komercyjne dużej mocy ze zmiennym przepływem czynnika, również w wersji z odzyskiem ciepła. Nowa oferta obejmuje wysokowydajne jednostki zewnętrzne o całkowitej wydajności sięgającej 90 kW. W razie konieczności istnieje możliwość połączenia 3 modułów jednostek zewnętrznych. W ten sposób można uzyskać moc 270 kW w jednym systemie. Dedykowane są do budynków biurowych, hotelowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.

Urządzenia klimatyzacyjne marki Bosch są skonstruowane w taki sposób, aby każdego dnia podnosić jakość życia, poprzez zastosowanie innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, które nie tylko dbają o środowisko, ale także o zdrowie użytkowników.

Dane adresowe:
Jutrzenki 105
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Robert Bosch Sp. z o.o.:
Producent:
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory ścienne
  • Klimatyzatory -> Systemy VRV, VRF, VAV...
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory kanałowe
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory kasetonowe
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory multisplit
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory (przy)podłogowe i (przy)sufitowe