Robert Bosch Sp. z o.o. - logo

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
Portfolio Bosch Thermotechnik zostało poszerzone o urządzenia związane z klimatyzacją. Oferta jest bardzo zróżnicowana zarówno pod kątem typów urządzeń jak i miejsc ich montażu.
W asortymencie znajdują się:
- RAC - urządzenia pokojowe, naścienne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) w trzech modelach o mocy od 2,6 kW do 7,3 kW; wszystkie modele dają możliwość podłączenia do 50 m instalacji freonowej z przewyższeniem do 25 m oraz pracują w temperaturze -15°C zarówno dla trybu grzania jak i chłodzenia. Dodatkowo model Climate 8000 wyposażony jest w grzałkę karteru sprężarki umożliwiającą bezawaryjną pracę urządzenia w temperaturach poniżej -15°C oraz tryb Eco oszczędzający zużycie energii o 60%. model Climate 8032 dodatkowo oparty jest na pracy z czynnikiem R32, który ma niższy wskaźnik GWP niż tradycyjne klimatyzatory wykorzystujące czynnik R410, dzięki czemu jest bardziej przyjazny środowisku. Klimatyzatory tego typu są dedykowane głównie do mieszkań, pomieszczeń biurowych oraz serwerowni.
- SCAC – urządzenia komercyjne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe i konsola w zakresie mocy od 3,5 kW do 14,0 kW. Klimatyzatory te są wyposażone we wbudowane pompki skroplin oraz mają w standardzie wyjście on/off oraz możliwość podłączenia do BMS pozwalającą na szersze aplikacje komercyjne. Dedykowane są głównie do biur, domów, mieszkań, sklepów, aptek oraz serwerowni.
- Multi Split – systemy multi charakteryzują się możliwością podłączenia już od jednej do pięciu jednostek wewnętrznych w zakresie mocy od 2,3 kW do 7,0 kW do jednego agregatu jedno-wentylatorowego w zakresie od 5,2 kW do 12,3 kW. Dedykowane są głównie do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz biur.
- VRF – systemy komercyjne dużej mocy ze zmiennym przepływem czynnika, również w wersji z odzyskiem ciepła do 200 kW. Dedykowane są do budynków biurowych, hotelowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.
Urządzenia klimatyzacyjne marki Bosch są skonstruowane w taki sposób, aby każdego dnia podnosić jakość życia poprzez zastosowanie innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, które nie tylko dbają o środowisko, ale także o zdrowie użytkowników.

Dane adresowe:
Jutrzenki 105
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Robert Bosch Sp. z o.o.:
Producent:
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory kanałowe
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory kasetonowe
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory multisplit
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory (przy)podłogowe i (przy)sufitowe
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory ścienne
  • Klimatyzatory -> Systemy VRV, VRF, VAV...