ProBlast | wentylacja.com.pl 
ProBlast - logo

ProBlast

Jarzębinowa 32
83-010 Pruszcz Gdański
Nasza firma, działalność gospodarczą w zakresie projektowania w budownictwie i realizacji inwestycji rozpoczęła w 2007 roku. Specjalizujemy się głównie w projektowaniu i wykonawstwie instalacji grzewczych z nadmuchem ciepłego powietrza często wzbogaconych o dodatkowe systemy klimatyzacyjne, nawilżające, filtrujące oraz odzyskujące ciepło (rekuperacja).

W swojej ofercie mamy również układy wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz serwis urządzeń grzewczych.

Oferta skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych (domy jednorodzinne) jak i firm (biura, hotele, magazyny, hale i inne obiekty użytkowe).

Nasza wiedza oparta jest na podstawie wiedzy nabytej początkowo na Politechnice Gdańskiej a następnie w USA i Niemczech oraz zdobytemu doświadczeniu podczas wykonywanych realizacji w Polsce.

Staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasi projektanci spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją pomocą i wiedzą fachową oraz sporządzą niezobowiązującą ofertę. Od konkurencji odróżnia nas niewygórowana cena, wysoka fachowość i dyspozycyjność. Pracujemy na terenie całego kraju.