PRESSOVAC | wentylacja.com.pl 
PRESSOVAC - logo

PRESSOVAC

Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno
Fińska firma PRESSOVAC Ltd. posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprzętu do higieny kanałów wentylacyjnych. Nasze urządzenia do czyszczenia, kontroli i dezynfekcji owych przewodów osiągnęły reputację wysokiej jakości i niezawodności. Maszyny i osprzęt zostały opracowane i wykonane tak, aby realizować, a nawet przewyższać potrzeby w konserwacji systemu wentylacyjnego.

Dostarczymy Państwu wszystkich niezbędnych narzędzi, aby utrzymać przewody wentylacyjnych w należytym stanie higienicznym. Badania dowodzą, że szczotkowanie jest najbardziej skuteczną metodą w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń w systemie kanałowym. Dlatego warto zainwestować w kupno doskonałych maszyn i szczotek czyszczących naszej firmy. Sprzęt Pressovac charakteryzuje się funkcjonalnością i solidnością, a część oferowanych produktów posiada rozwiązania technologiczne opatentowane przez PRESSOVAC.

Jakość jest jedną z kluczowych zasad w naszej firmie. Niemniej jednak, nadal będziemy rozwijać i ulepszać nasze produkty, aby spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem PRESSOVAC na terenie Polski firmą FASTPOL z siedzibą w Piasecznie koło Warszawy przy ul. Kineskopowej 1.