P.P.U. DESCO

Toruńska 28
82-500 Kwidzyn
Powstaliśmy 16 grudnia 1988 r jako Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe „DESCO” Sp. z o.o. Od początku specjalizowaliśmy się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie klimatyzacji, wentylacji i układów automatyki przemysłowej. Wykonujemy instalacje dużych systemów przemysłowych, jak i indywidualnych klimatyzatorów i nietypowych urządzeń.
Zajmujemy się również wykonawstwem kompleksowych inwestycji. Prowadzimy demontaż zużytych układów klimatyzacyjnych wraz z utylizacją zawartych w nich czynników chłodniczych. Mamy autoryzację na utylizację freonów nieprzyjaznych dla warstwy ozonowej.

Przyjęte zadania rozwiązujemy kompleksowo dzięki naszym doświadczonym zespołom specjalistów. W 2002r powstał w Bydgoszczy Oddział specjalizujący się w usługach wentylacyjnych (systemy wentylacyjne i kanały), a w 2003r w Olsztynie przy fabryce opon Michelin nasz Oddział specjalizujący się w usługach serwisowych. Posiadamy własne biuro projektowe i doświadczony zespół projektantów oraz wykonujemy kompleksowe pomiary powietrza.

Podejmując wciąż nowe wyzwania, poszukując w centralnej i południowej Polsce nowych klientów w sierpniu 2005 powołaliśmy nową filię z siedzibą na Mazowszu, w Gabryelinie k/Warszawy.
W naszych rozwiązaniach stosujemy nowoczesne systemy i technologie. Bazujemy na urządzeniach renomowanych firm takich jak:
- urządzenia klimatyzacyjne i chłodnicze: TRANE, DAIKIN, COPELAND, GUENTNER, RITTAL
- automatyka klimatyzacyjna: BELIMO, INVENSYS, HONEYWELL, BECK, CAREL, DANFOSS, SAUTER
- urządzenia elektryczne: MOELLER, FAEL, SCHNEIDER
- sterowniki z oprogramowaniem i wizualizacją: FANUC, ALLEN-BRADLEY, SAUTER, SATCHWELL., SPLUSS Regeltechnik

Preferujemy rozwiązania, gdzie możliwie niskie koszty wykonawstwa i eksploatacji idą w parze z wysoką jakością i niezawodnością.
Prace wykonujemy rzetelnie i terminowo.
O wiarygodności naszej firmy świadczą liczne referencje uzyskane od naszych Klientów.
Kolejnym etapem rozwoju naszego przedsiębiorstwa jest uruchomienie Działu Handlowego, tak aby, bardziej kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak: Parker Hannifin, United Electric Control, Softflow, S+S Regeltechnik.
Zawsze uważnie wsłuchujemy się w życzenia klientów, by realizowane zadania dokładnie spełniały ich oczekiwania, bo naszą naczelną zasadą jest: NASZ KLIENT NASZ PAN