PPHU Solano Andrzej Burba | wentylacja.com.pl 
PPHU Solano Andrzej Burba - logo

PPHU Solano Andrzej Burba

Białostocka 20
16-400 Suwałki
Firma PPHU SOLANO została założona w Suwałkach w 2004 r. jako firma produkcyjna posiadająca własne biuro konstrukcyjne. Wyznaczony przez nas zakres działania firmy obejmuje rynek systemów grzewczych oraz klimatyzacyjnych. Chcemy aby nasze rozwiązania znalazły zastosowanie w obiektach z różnych branż, od przemysłu lekkiego do ciężkiego oraz w obiektach użyteczności publicznej.
Szukamy odbiorców naszych produktów wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba rozwiązywania tematów obróbki powietrza począwszy od wentylacji i ogrzewania pomieszczeń a skończywszy na tematach związanych z uzdatnianiem powietrza oraz klimatyzacją włącznie i odzyskiem ciepła.
Tak wysoko postawione zadania są realizowane przez doświadczoną kadrę konstruktorów, którzy swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali projektując konstrukcje urządzeń klimatyzacyjnych pracujących z powodzeniem na wielu obiektach zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.
SOLANO jest firmą polską, która za cel postawiła sobie spełniać wymagania rynku polskiego, dlatego priorytetowym celem naszej firmy jest produkcja urządzeń na najwyższym poziomie oraz dbałość o zadowolenie naszych klientów.