P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

Kolejowa 8
89-506 Tuchola
P.P.H.U. PROD-MASZ Grzegorz Gwisdalla jako producent maszyn blacharskich proponuje kompleksową ofertę, przeznaczoną do konkretnych wymagań oraz potrzeb płynących ze strony Klientów.
Nasz asortyment stanowią głównie zaginarki różnego typu, jak również: nożyce krążkowe, żłobiarki, giętarki, zwijarki oraz maszyny hydrauliczne, które znajdują zastosowanie zarówno w pracach dekarskich, jak i blacharskich. Wykonanie oferowanych przez nas maszyn blacharskich odpowiada najwyższym standardom technicznym.
Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE. Zapewniamy stałą dostępność materiałów oraz części eksploatacyjnych. Dbamy o preferencyjne warunki zakupu skierowane do stałych Klientów, którzy zamówili giętarki, zaginarki, krawędziarki czy też inne maszyny za pośrednictwem naszej firmy. Gwarantujemy szybką realizację dostaw. Zapewniamy również profesjonalną pomoc w trakcie uruchamiania i montażu maszyn i urządzeń.
W rzetelny i przejrzysty sposób wyjaśnimy wszystkie pojawiające się wątpliwości i odpowiemy na pytania o zaginarki do blachy, zaginarki dekarskie, giętarki dekarskie, giętarki do blachy czy pozostałe urządzenia dostępne w ramach naszej szerokiej oferty. Kiedy tylko zajdzie taka konieczność, wykonujemy wszelkie remonty, naprawy, jak też kompleksowe modernizacje parków maszynowych. Udostępniamy także szczegółowe raporty dotyczące pracy maszyn.
Prowadzimy specjalistyczne doradztwo zarówno techniczne jak i technologicznie. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła kontrola jakości to klucz do sukcesu naszej firmy.
Producent zaginarek P.P.H.U PROD-MASZ zaprasza do kontaktu i współpracy!