Planetfan sp. z o.o. sp. k. | wentylacja.com.pl 
Planetfan sp. z o.o. sp. k.  - logo

Planetfan sp. z o.o. sp. k.

Przemysłowa 5
41-407 Imielin
Jesteśmy producentem wentylatorów przemysłowych. Połączyliśmy 20-letnie doświadczenie kadry konstruktorskiej wraz z najnowocześniejszą technologią, dzięki czemu produkty naszej firmy charakteryzują się najwyższą jakością i funkcjonalnością.

Naszym nadrzędnym celem jest produkcja wentylatorów spełniających oczekiwania naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać specjalistyczną produkcję, systematycznie podnosić kwalifikacje zawodowe pracowników i kadry zarządzającej, zarówno w kwestiach technicznych, jak i w obsłudze Klienta. Dbając o powtarzalną jakość naszych produktów, działamy w oparciu o certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością i BHP.

Regularnie unowocześniamy park maszynowy, rozbudowujemy laboratorium i dział konstrukcyjny. Wierzymy, że zarówno poziom obsługi, jak i jakość naszych produktów, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz własnemu zapleczu laboratoryjnemu, oprócz produkcji katalogowej podejmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania, rozszerzając dotychczasowe obszary działania tak pod względem technicznym, jak i terytorialnym.

Oferujemy:
- wentylatory osiowe
- wentylatory promieniowe
- wentylatory dachowe
Wyróżniają nas:
- kompetentna kadra
- stały, zrównoważony rozwój
- dbałość o jakość i precyzję wykonania
- profesjonalne doradztwo i obsługa Klienta
- produkcja oparta o najnowocześniejsze technologie
- ciągła rozbudowa własnego laboratorium badawczego
- doświadczenie, zaangażowanie, wiedza merytoryczna

Zapraszamy do kontaktu!