Neofiltr | wentylacja.com.pl 

Neofiltr

Prabucka 11A
14-240 Susz
Jako producent filtrów powietrza wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu klientów oczekujących już nie tylko produktu o odpowiedniej jakości i cenie, ale też partnerskiego i elastycznego podejścia na wszystkich poziomach procesu biznesowego. Staramy się dotrzeć wszędzie tam, gdzie priorytetem jest czyste powietrze zarówno dla warunków komfortu bytowego jak również technologicznego.
Powyższe cele spełniamy posiadając w ofercie szeroką gamę filtrów powietrza - fitry kieszeniowe i filtry kasetowe we wszystkich klasach filtracji.
Spektrum naszego działania obejmuje: infrastrukturę służby zdrowia, biura, szkoły, centra handlowe, hotele, lakiernie, zakłady przemysłu farmaceutycznego, elektronicznego, spożywczego, maszynowego, budowlanego i innych. Kontaktując się z nami odczujecie Państwo, że to właśnie Wy i Wasze potrzeby są najważniejsze. Duża wiedza techniczna w branży pozwoli również pewnie doradzić i dokonać serwisu Państwa urządzeń tak, abyście mogli się długo cieszyć bezpieczną i bezawaryjną ich pracą.