Nabilaton Sp. z o.o. - logo

Nabilaton Sp. z o.o.

+48.22.8113028
Okólna 75
05-270 Marki
NABILATON Sp. z o.o. to firma działająca od 2011 roku na polskim rynku urządzeń branży HVAC. Oferuje Klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji, chłodnictwa. Nabilaton gwarantuje najwyższą jakość urządzeń, precyzyjne wykonanie oraz dbałość o szczegóły. Nabilaton jest też Generalnym Przedstawicielem w Polsce urządzeń marek: noxa, Galletti, Hiref, Remak, Thermoscrens.

Produkty w ofercie
Pompy ciepła Noxa - oparte na sprawdzonej technologii, dostępne w układzie powietrze/powietrze i powietrze/woda z powodzeniem pełnią rolę jedynego źródła ciepła nawet do temperatury zewnętrznej -30°C. W ofercie dostępne są również pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej.
Rekuperatory Noxa - dostępne modele: kanałowe, podstropowe i ścienne zapewniające doprowadzenie odpowiedniej ilości świeżego powietrza do pomieszczeń.
Kurtyny powietrzne marki Noxa , Remak oraz Thermoscreens - dostępne w wersjach: wodnej, elektrycznej lub zasilanej czynnikiem chłodniczym, pracującej jak pompa ciepła, w konfiguracjach poziomych i pionowych.
Klimakonwektory Galletti i Noxa - służą do utrzymania komfortowej temperatury w pomieszczeniu. Serie obejmują urządzenia kasetonowe, kanałowe, ścienne oraz przypodłogowo-podstropowe. Przystosowane są do systemów dwu- i czterorurowych, w wykonaniu grzewczo-chłodzącym.
Agregaty wody lodowej Galletti - wysokiej jakości urządzenia o szerokim zakresie mocy chłodniczej od 5 do 250 kW. Wszystkie agregaty pracują jako rewersyjna pompa ciepła, czyli mogą być wykorzystane zarówno do chłodzenia, jak i grzania.
Centrale wentylacyjne marki Remak - nowoczesne urządzenia o wydajności do 99.000 m3/h, zapewniające doprowadzenie odpowiedniej ilości, wymiany i obróbki powietrza (tłoczenie, filtrowanie, podgrzewanie, schładzanie, nawilżanie, osuszanie) rozprowadzanego przez instalację w całym budynku lub jego części.
Szafy klimatyzacji precyzyjnej Hiref - najlepsze rozwiązania dedykowane do wymagających technicznie pomieszeń typu serwerownie, pomieszczenia typu data center czy laboratoria.
Urządzenia klimatyzacyjne marki Noxa - marka świetnych urządzeń klimatyzacyjnych w techonlogii All in one oraz klimatyztory przenośne i oczyszczacze powietrza. Nabilaton jest właścicielem marki Noxa i jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę.

Dane adresowe:
Okólna 75
Marki
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Nabilaton Sp. z o.o.:
  • Centrala -> Centrala z odzyskiem ciepła, rekuperatory
  • Centrala -> Centrala wentylacyjna
  • Kurtyny powietrza -> Kurtyny powietrza wodne
  • Klimakonwektory (fincoile)
  • Kurtyny powietrza -> Kurtyny powietrza elektryczne
Dystrybutor:
  • Agregaty -> Agregaty wody lodowej (chillery)