MRU Sp. z o. o | wentylacja.com.pl 

MRU Sp. z o. o

Zielona 11
62-040 Puszczykowo
MRU Sp. z o.o jest generalnym i jedynym przedstawicielem Firmy MRU GmbH w Polsce. Jednocześnie jesteśmy gwarantem zabudowy tylko oryginalnych części producenta , jak i wszystkich komponentów w osprzęcie pomiarowym zapewniając utrzymanie ostrych procedur serwisu fabrycznego MRU.

MRU należy od 1984 roku do czołówki producentów stacjonarnych i przenośnych High-Tech Analizatorów Spalin. W tym czasie paleta produktów była coraz bardziej rozszerzana i udoskonalana pod względem technicznym , ergonomicznym i funkcjonalnym. Urządzenia MRU są rozprowadzane po całym świecie poprzez sieć partnerską lub własne filie. W Polsce sprzedajemy urządzenia pomiarowe MRU od 1996 roku.

Dla naszych Klientów ważny jest fakt , iż prowadzimy miejscowy serwis fabryczny. Jednym z naszych głównych priorytetów jest wspieranie wszystkich naszych Klientów oraz dbanie o urządzenia, którymi się posługują. Podstawą dla nas i motorem działania jest Zadowolenie Klienta . Rozbudowa i usprawnianie serwisu analizatorów MRU - to dla nas wyzwanie i główne zadanie. Nasz polski serwis w Puszczykowie koło Poznania służy Państwu pomocą we wszystkich sprawach związanych z pomiarami spalin, temperatury, ciągu, detekcją gazów i obsługą serwisową urządzeń. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.