MechVent J. Kałuski Sp.J. - logo

MechVent J. Kałuski Sp.J.

Kościuszki 6
84-200 Wejherowo
MechVent to polska firma działająca na rynku od maja 2007 roku. W naszych szeregach pracują ludzie zdolni, ambitni, oddani sprawie, którzy chcą tworzyć rozwiązania na miarę oczekiwań klienta oraz dostępnych środków.

W naszej ofercie znajdują się:

- automatyka
- systemy detekcji gazów
- usługi serwisowe

Naszym celem jest sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie układów automatyki oraz systemów detekcji gazów zarówno w sferze sprzętowej, jak również projektowej.

Oferowane przez nas urządzenia oraz rozwiązania obsługują pomieszczenia ogólnegoprzeznaczenia tj. sklepy, biura, hale sportowe, a także pomieszczenia o specjalnych wymaganiach tj. hale produkcyjne, laboratoria, szpitale. Mają one za zadanie równe stworzenie odpowiednich warunków klimatycznych ludziom, którzy chcą się czuć komfortowo i swobodnie, jak również technologiom, które muszą pracować w ściśle określonym klimacie.
Staramy się dobrać takie rozwiązania, które dają w każdym otoczeniu optymalne warunki pracy, zabawy i wypoczynku. W doborze oferowanych przez nas produktów stawiamy na profesjonalizm, rozwiązanie techniczne i kontakt z producentem. Daje to poczucie pewności i bezpieczeństwa klientowi, który wie, że nie zostanie sam z zaistniałym problemem oraz zawsze może liczyć na naszą pomoc.

Posiadamy własny serwis, co znacznie zwiększa zakres naszej oferty pod każdym względem. Pracownicy działu serwisowego są w stanie uporać się z każdym problemem związanym z dowolnym układem sterowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dedykowane oraz indywidualne układy automatyki, system detekcji gazów, usługi projektowe i serwisowe.